"Atlas Kotów" z dedykacją prezesa PiS przekazany na cele charytatywne

[object Object]
Licytować atlas będzie można do 27 listopada
wideo 2/2

Prezes PiS znany jest z sympatii do zwierząt, co pokazał na piątkowym posiedzeniu Sejmu, podczas którego zatopiony był w lekturze "Atlasu kotów". Teraz sławny egzemplarz został przekazany na aukcję.

Podczas piątkowego posiedzenia Sejmu oprócz ważnego bloku głosowań uwagę fotoreporterów zwrócił Jarosław Kaczyński pochłonięty lekturą "Atlasu kotów".

Dziś Prawo i Sprawiedliwość poinformowało na Twitterze, że Kaczyński przekazał najpopularniejszy w Polsce atlas na charytatywną aukcję na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Prezes PiS opatrzył książeczkę dedykacją: "Dla przyjaciół zwierząt z bardzo serdecznymi pozdrowieniami".

Aukcja prowadzona jest poprzez serwis aukcyjny Allegro Charytatywni. W licytacji bierze obecnie udział 29 osób, a aktualna cena atlasu to 3050 zł. Koniec licytacji zapowiadany jest na 27 listopada.

Zachęta do adopcji zwierząt

"Niech przedświąteczna lektura prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego nt. kotów zachęci nas do wsparcia schronisk i osób pomagających zwierzętom" - napisała w piątek na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Autor: akw//rzw / Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości