"Fakty" TVN najlepszym programem informacyjnym roku

Ciekawostki

tvn24Nagrodę w imieniu zespołu "Faktów" odebrali Grzegorz Kajdanowicz i Anita Werner

"Fakty" TVN nagrodzone. W czasie Wielkiej Gali Złotych i Kryształowych Anten wyróżnienie w kategorii "najlepszy program informacyjny roku" odebrali Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz.

Nagrody wręczone zostały w środę w warszawskim hotelu Westin. Kryształowa Antena Świata Mediów w kategorii "najlepszy program informacyjny roku" przypadła "Faktom" TVN.

- Za rzetelne, obiektywne, wiarygodne, profesjonalne i szybkie, czyli informacje podane na najwyższym poziomie - podkreślono w uzasadnieniu.

Nagrodę w imieniu redakcji odebrali prowadzący "Faktów", Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz.

Konkurs ma na celu „popularyzację ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju telekomunikacji w Polsce, najciekawszych produktów i rozwiązań, a także promocję polskiej myśli technicznej”. Złote i Kryształowe Anteny łącznie w dwunastu kategoriach przyznaje kapituła, w skład której wchodzą m.in. przedstawiciele branży telekomunikacyjnej.

"Fakty" to najchętniej oglądany program informacyjny w Polsce. Po raz pierwszy pojawił się na antenie TVN w październiku 1997 r. Codziennie prezentowane są w nim najważniejsze i najciekawsze wiadomości dnia.

Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz o wyróżnieniu dla "Faktów"tvn24

Autor: kg / Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvn24