Ciekawostki

Dwuletnia dziewczynka pokonała niedźwiedzie. Najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl

Ciekawostki

Aktualizacja:

Nagranie z dwuletnią dziewczynką idącą w stronę policjantów z uniesionymi rękami zostało wybrane najlepszym wideo tygodnia w tvn24.pl. Zdobyło 27 procent głosów. Tuż za dziewczynką, z wynikiem 26 procent głosów, znalazły się niedźwiadki z Gór Skalistych rozpoczynające nowe życie. Trzecie miejsce zajęło nurkowanie z rekinem, uzyskując 22 procent głosów.

Wybierz najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pltvn24

1. Dwulatka naśladowała ojca, szła z podniesionymi rękami w stronę policjanta

Zatrzymanie na ulicach miasta Tallahassee na Florydzie (USA) zbulwersowało część internautów. Na zarejestrowanym przez jednego z kierowców nagraniu widać, jak maleńka dziewczynka z podniesionymi rękami idzie boso w stronę policjanta.

W odpowiedzi na to wideo policja opublikowała własne nagranie, które pokazuje pełny obraz zdarzeń.

2. Straciły matki w dramatycznych okolicznościach. Osiem sierotek zaczyna nowe życie

W ubiegłym tygodniu przeprowadzono akcję, dzięki której osiem osieroconych niedźwiadków zaczęło życie na wolności. Leśnicy z Colorado Parks and Wildlife udostępnili nagranie, na którym widać, jak transportują do gawr znajdujących się na zboczach jednego z najwyższych szczytów Gór Skalistych - Pikes Peak - osiem osieroconych niedźwiadków.

Kilka poprzednich miesięcy niedźwiadki spędziły w ośrodku zajmującym się rehabilitacją dzikich zwierząt. Zaopiekowano się nimi, ponieważ straciły swoje matki.

3. Zanurkowała z żarłaczem ludojadem

W ostatnich dniach na Hawajach dał się zauważyć dawno niewidziany w tamtejszych wodach gość. Była to sześciometrowa samica rekina białego nazywanego też żarłaczem ludojadem. O tym, jak to jest pływać blisko takiej legendy, opowiada modelka i jednocześnie biolog morski Ocean Ramsey.

Autor: ow//now / Źródło: tvn24