Czy to Pippa, czy nie Pippa?

Ciekawostki

vkmag.com/sudpresse.beTo ona, czy raczej nie?

Ciężko jest być siostrą nowej brytyjskiej księżnej. Związanie się, nawet nie ze swojej woli, z rodziną królewską, oznacza wielkie zainteresowanie mediów. Doświadcza tego boleśnie Pippa Middleton, siostra księżnej Cambridge, niegdyś Kate Middleton. W internecie pojawiły się zdjęcia, które mają przedstawiać ją topless.

Fotografię umieścił na swojej stronie jeden z holenderskich portali plotkarskich. Holendrzy nie ujawniają skąd mają zdjęcie, ani gdzie i kiedy je wykonano. Portal nawet nie stwierdza kategorycznie, czy jest to właśnie Pippa, jedynie to sugerując. Na poparcie swojej tezy podaje, że umiejscowienie pieprzyka nad wargą dziewczyny i zmarszczka mimiczna tworząca się przy uśmiechu są takie same jak na oficjalnych zdjęciach siostry księżnej.

- Jeśli ta fotografia okaże się być prawdziwa, to brytyjska rodzina królewska prawdopodobnie dołoży wszelkich starań, aby ją usunąć z internetu - twierdzą Holendrzy.

Domniemany fotomontaż w wykonaniu Holendrów (vkmag.com) 

Rewelacje holenderskiego portalu szybko stały się przedmiotem badań innych mediów. Według niektórych to fotomontaż. Do ciała innej kobiety miano dopasować twarz Pippy. Na dowód jest pokazywane oryginalne zdjęcie, które posłużyło za bazę do fotomontażu.

Trudne zadanie

Pippa Middleton nie ma łatwego życia. Dzięki decyzji jej siostry o związaniu się z księciem Williamem, trafiła na pierwsze strony brytyjskiej prasy bulwarowej. Przy okazji samego ślubu rozwodzono się, czy aby jej biała, obcisła kreacja na pewno przystoi zadaniu druhny.

Później było jeszcze gorzej. Na początku maja w prasie pojawiły się zdjęcia z jej wakacji na Ibizie w 2006 roku. Na wielu z nich Pippa jest w białym bikini. Na jednym ze zdjęć widać kawałek jej biustu, kiedy odwrócona plecami do fotografa poprawia, bądź zdejmuje, górę kostiumu.

Źródło: vkmag.com

Źródło zdjęcia głównego: vkmag.com/sudpresse.be