Ciekawostki

Ćwiczenia pierwszej damy oraz ćwiczenia wojsk. Wybraliście wideo tygodnia

Ciekawostki

Aktualizacja:
tvn24Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl

Fitnessowe wyzwanie pierwszej damy USA zdobyło blisko 30 proc. Waszych głosów i zostało wybrane najciekawszym wideo minionego tygodnia na tvn24.pl. Na drugim miejscu znalazły się ćwiczenia Baltic Air Policing, a na trzecim - biathlon czołgów na południu Rosji.

Wyniki sondy z 25 majatvn24.pl

Miejsce 1.: Michelle Obama rzuca fitnesowe wyzwanie i pokazuje jak sama ćwiczy Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych rzuca wyzwanie: podaj mi pięć twoich sposobów na zdrowy styl życia. Michelle Obama czeka na nagrania opublikowane w internecie a sama udowadnia jak serio traktuje kwestię dobrej kondycji fizycznej. Jest to część kampanii „Let’s move” mającej na celu promowanie zdrowego stylu życia.

Miejsce 2.: Baltic Air Policing w praktyce. Patrol NATO nad Litwą NATO patroluje przestrzeń powietrzną krajów bałtyckich. W sieci pojawił się film pokazujący, jak w praktyce wygląda operacja Sojuszu pod kryptonimem Baltic Air Policing. Widać na nim norweskie myśliwce wielozadaniowe Eurofighter Typhoon i włoskie F16 w akcji. Wideo zarejestrowano w rejonie miasta Szawle na Litwie, które jest także stałą bazą misji.

Baltic Air Policing w praktyce. Patrol NATO nad Litwą
Baltic Air Policing w praktyce. Patrol NATO nad LitwąNATO

Miejsce 3.: Błoto, strzelanie i prędkość. Biathlon czołgów na południu Rosji Rosyjskie czołgi pokazują swoje możliwości na poligonie w na południu Wołgogradu w ramach kwalifikacji do federalnych zawodów biathlonu, które odbywają się w rosyjskiej armii od 2013 roku. Maszyny konkurowały w kategoriach szybkości i celnego strzelania. Zwycięzca federalnego etapu konkursu będzie reprezentował Rosję na międzynarodowych zawodach.

Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Pozostałe wiadomości