Ciekawostki

Bożyszcze nastolatek produkuje lakier

Ciekawostki

wikipedia.orgJustin Bieber najlepiej opłacaną nastoletnią gwiazdą

Jest najlepiej opłacaną z młodych gwiazd w przemyśle muzycznym, uwielbianą przez miliony nastolatek na całym świecie. 16-letni wokalista Justin Bieber postanowił sprawić prezent swoim fankom i zamierza wypuścić kolekcję lakierów do paznokci. Produkty zaczną być sprzedawane juz w grudniu.

Inspiracją do linii lakierów mają być muzyczne hity Biebera.

Sześć odcieni, m.in. One Less Lonely Glitter (lawendowy), Prized Possession Purple (purpurowy), Give Me the First Dance (srebrny) and Me Blue (granatowy) w linii dla Nicole, mają trafić do sprzedaży detalicznej sklepów Wal-Mart już w grudniu. Na szerszą skalę trafią do handlu w lutym.

Ekscytacja

- Jesteśmy podekscytowani współpracą z gwiazdą - oświadczyła Suzi Weiss-Fischmann, wicedyrektor i dyrektor artystyczny firmy OPI posiadającej markę Nicole. - Kolory w kolekcji są wzorowane na emocjonalnym charakterze piosenek Justina, jak również na jego własnej energii - podkreśla.

"One Less Lonely Girl" z debiutanckiego albumu Biebera wydanego w 2009 roku jest jednym z najbardziej udanych singli młodych muzyków. Jego drugi album, "My World 2.0", zadebiutował w marcu na 1 miejscu list przebojów i sprzedał się do tej pory w liczbie 5 mln egzemplarzy. Młody artysta został okrzyknięty w tym roku najczęściej wyszukiwanym celebrytą w internecie.

Źródło: Reuters

Źródło zdjęcia głównego: wikipedia.org

Pozostałe wiadomości