Pierwsze nominacje w domu Wielkiego Brata

TVN24


Uczestnicy "Big Brothera" dokonali pierwszych nominacji. Najwięcej głosów otrzymała Natalia Wróbel, którą nominowało aż sześć osób. O pozostanie w programie walczy też Maciej Borowicz, którego wskazało czterech mieszkańców.

Po jedenastu latach przerwy, 17 marca ruszyła kolejna edycja programu "Big Brother Polska". W domu Wielkiego Brata zamieszkało 17 osób. Już następnego dnia z programem musiała pożegnać się pierwsza uczestniczka, Agnieszka Raczyńska.

Przez najbliższe tygodnie mieszkańcy będą wybierali dwie osoby, które ich zdaniem powinny zakończyć przygodę z programem. Ci, którzy otrzymają najwięcej głosów, zostaną nominowani do opuszczenia domu. O tym, kto z dwójki nominowanych opuści program, zadecydują widzowie w głosowaniu SMS-owym. Wyniki głosowania poznamy w każdą niedzielę.

Pierwsze nominacje

Mieszkańcy domu nominowali właśnie pierwszych uczestników. Najczęściej wskazywani byli Natalia Wróbel (sześć głosów) i Maciej Borowicz (cztery głosy).

Natalia ma 21 lat i pochodzi z Bytomia. Przez wiele lat mieszkała za granicą i zna kilka języków obcych. W przyszłości chciałaby zostać celebrytką. Maciej to 31-letni DJ z Poznania. W wolnych chwilach trenuje i pracuje jako instruktor fitnessu.

O losie Natalii i Macieja będą teraz decydować widzowie, a wyniki głosowania poznamy w niedzielę.

Autor: mm/adso/kwoj / Źródło: TOTERAZ.pl