Urodziła pięcioraczki w dwie minuty. Mama pokazała świetną sesję zdjęciową

Ciekawostki

Erin Elizabeth Photography | www.facebook.com/erinelizabeth.com.auPięcioraczki i ich mama podczas sesji zdjęciowej

Keith, Ali, Penelope, Tiffany i Beatrix to rodzeństwo, które przyszło na świat w styczniu. Cały poród trwał zaledwie dwie minuty. Właśnie opublikowane zostały ich pierwsze zdjęcia.

Kim Tucci jest 26-letnią matką, mieszka w Perth w Australii. W styczniu urodziła pięcioraczki.

Naturalne piękno

Poród trwał raptem dwie minuty. Asystowało przy nim aż 50 lekarzy i pielęgniarek. Cała piątka (chłopiec i cztery dziewczynki) urodziła się zdrowa.

Raz na 55...milionów

Szansa na poczęcie pięcioraczków wynosi jeden do 55 milionów zapłodnień. Historia Tucci i jej dzieci szybko zyskała sławę w serwisach społecznościowych. Kim od początku ciąży prowadziła profil na Facebooku pod nazwą "Surprised by Five" (Zaskoczona Piątką). Na swojej stronie dzieliła się szczegółami dotyczącymi przebiegu ciąży, porodu, a także samego macierzyństwa. W udokumentowaniu tego czasu pomagało jej lokalne studio fotograficzne, które zorganizowało kapitalną sesję zdjęciową pięcioraczków.

Najtrudniejsza bitwa

- 50 paluszków, 50 stópek, 6 serc bijących w tym samym czasie. Moje ciało stoczyło najtrudniejszą z bitew, żeby urodzić całą piątkę - podpisała zdjęcia swoich dzieci Tucci.

- Wszystko co zrobiłam, zrobiłam dla nich – podkreśla. Podczas ciąży musiała jeść 6000 kalorii dziennie. W wywiadzie, udzielonym dla programu "60 minutes" , Tucci powiedziała, że podczas ciąży czuła, jak jej ciało wyłącza się.

Lekarze sugerowali urodzenie tylko dwójki dzieci ze względu na duże zagrożenie dla życia kobiety. - Nikt nie przypuszczał, że jestem w stanie to zrobić, a udało mi się - opowiada Kim.

Our thoughts are with you #KimTucci - quintuplets on the way! https://t.co/gLCs4bQBji #pregnancy #pregnant #suprisedbyfive— Collette Swindells (@aylamaternity) 28 stycznia 2016

Potrzebne wsparcie

Tucci i jej mąż, Vaughn, mają również dziewięcioletniego syna oraz dwie córki w wieku dwóch i czterech lat. Rodzina stara się zebrać fundusze na samochód, który pomieściłby ich wszystkich.

Informacje o formach pomocy dostępne są na portalach społecznościowych: SuprisedByFive oraz Go Fund Me

Autor: mk/kk / Źródło: BBC

Źródło zdjęcia głównego: www.facebook.com/erinelizabeth.com.au | Erin Elizabeth Photography