Ciekawostki

Internauta zadrwił z niepełnosprawnych. Terminator nie miał dla niego litości

Ciekawostki

Arnold Schwarzenegger zamknął usta internaucie
Arnold Schwarzenegger | facebookArnold Schwarzenegger zamknął usta internaucie

Lepiej nie zadzierać z terminatorem. Przekonał się o tym internauta kpiący z niepełnosprawnych sportowców, z którymi zdjęcie na portalu społecznościowym umieścił Arnold Schwarzenegger. "Smutny, żałosny, zazdrosny troll" - podsumował były gubernator stanu Kalifornia.

Arnold Schwarzenegger, popularny aktor i atleta, znany jest również z bycia zapalonym zwolennikiem Olimpiad Specjalnych. W zeszłym tygodniu opublikował film, na którym pozuje ze sportowcami biorącymi udział w tegorocznych zawodach. Wśród dziesiątek pozytywnych komentarzy, znalazł się też internauta, który podważył rangę takich zawodów, określając ją mianem "bezsensownej". Schwarzenegger postanowił dać mu życiową lekcję.

"Dwie ścieżki"

"Olimpiada specjalna jest bezsensowna. Igrzyska olimpijskie stworzone są dla najlepszych atletów z całego świata, którzy ze sobą konkurują, żeby zdecydować, który z nich jest najlepszy. Konkurujący ze sobą debile to robienie czegoś zupełnie odwrotnego!" - skomentował pod zdjęciem internauta.

Jego słowa doczekały się odpowiedzi samego Schwarzeneggera, który napisał:

"Ten komentarz jest głupi i zły, ale nie zamierzam go kasować, ani cię banować, ponieważ to dobry moment, żebyś się czegoś nauczył" - napisał Schwarzenegger.

"Masz przed sobą dwie możliwe ścieżki wyboru. Na tę chwilę, gwarantuję ci, że ci atleci mają w sobie więcej odwagi, współczucia, umiejętności - właściwie więcej pozytywnych ludzkich wartości - niż ty" - kontynuował.

"Możesz więc wybrać ich ścieżkę, uczyć się od nich, stawiać sobie wyzwania i dawać coś temu światu. Albo możesz pozostać na swojej ścieżce, być smutnym, żałosnym, zazdrosnym trollem, który nie daje temu światu nic, oprócz drwienia sobie z każdego, kto wychodzi poza jego małostkowe, wąskie ramy. Wiem, że zależy ci tylko na atencji, więc pozwól, że powiem jasno. Jeśli zostaniesz na swojej ścieżce, nikt cię nie zapamięta" - ripostował Arnold Schwarzenegger.

"Jesteś prawdziwym bohaterem"

Komentarz Schwarzeneggera zdobył ogromną popularność. Internauci pisali, że jest dla nich prawdziwą inspiracją.

"Widziałem, jak odpowiedziałeś temu trollowi i nie wiem, jak dziękować za to, że wstawiłeś się za tymi wspaniałymi atletami. Chciałbym, żeby więcej ludzi było takich jak ty", "Jesteś prawdziwym bohaterem! Twoja praca i słowa uczynią ten świat lepszym!" - pisali fani aktora.

Więcej:

Paraolimpiada
Paraolimpiada

Autor: AKrg//ŁUD / Źródło: Facebook; Twitter

Źródło zdjęcia głównego: Facebook

Pozostałe wiadomości