Ciekawostki

Ciekawostki

Ostatni przywódca ZSRR wystąpi w reklamie francuskiego domu mody Louis Vuitton. Producent luksusowych toreb starannie wybiera twarze swoich kampanii. Są nimi m.in. Uma Thurman i Scarlett Johansson.

W Hamburgu trwają zawody we freestylowych skokach do wody - Splash Diving. Skok z dziesięciometrowej wieżyczki nie zawsze kończy się bezboleśnie, ale zawodnikom zdaje się to nie przeszkadzać.

1600 filipińskich więźniów skazanych za najcięższe zbrodnie tańczy skomplikowane układy choreograficzne do przebojów Michaela Jacksona. Wideoklip jest przebojem serwisu YouTube.

Coroczne mistrzostwa świata w graniu na "powietrznych gitarach" za pasem, więc najlepsi zawodnicy w tej dyscyplinie ostro walczą o zakwalifikowanie się do konkursu w fińskim Oulu. Ostatnio swoje umiejętności prezentowali Niemcy.

Z okazji 35-lecia chińsko-meksykańskich stosunków dyplomatycznych studenci z kraju środka zaprezentowali Meksykanom swoją tradycyjną sztukę walki Kung Fu.

Trzech skazanych za przestępstwa seksualne odbywa karę w stroju kurczaka. Znany z nakładania nietypowych kar amerykański sędzia znów zabłysnął.

Grać w szachy nauczył się wcześniej niż czytać. Specjaliści oceniają, że Shane Mellow może w przyszłości zostać szachowym arcymistrzem.

Roman Tasarz, burmistrz Golubia-Dobrzynia chce ufundować swojemu miastu tablicę upamiętniającą Jana Pawła II. Dlatego dał się zamknąć w klatce i przyjmuje na siebie obierki, jajka i pomidory.

Prawie 60-kilogramowego suma wyłowił z Wisły Zbigniew Cieślik z Warszawy. - Miałem mocną żyłkę i dużo szczęścia - opowiada portalowi tvn24.pl

W kilku rosyjskich miastach odbyły się zawody w sprincie kobiet na minimum dziewięciocentymetrowych obcasach. Nagrodą główną był talon na zakupy o wartości 3,5 tysiąca dolarów.

Mandat w wysokości 50 euro otrzymała w Weronie matka 4-letniego chłopca za to, że malec jadł kanapkę na schodach siedziby władz miejskich.

George, Molly i Meg to pierwsze uchatki kalifornijskie w Polsce. W opolskim ZOO są już prawie miesiąc, ale dopiero w sobotę pokazały się publiczności. I mają szansę stać się hitem sezonu, jak w Niemczech misio Knut.

Jest duuuży, różowy, promuje bezpieczny seks i przy okazji zaprasza na koncert muzyki metalowej. W niebo nad holenderskim miastem Lichtenvoorde wzbił się ogromny balon w kształcie prezerwatywy.

Ze względu na wysportowaną sylwetkę, męską urodę i urok osobisty ksiądz Georg Gaenswein stał się inspiracją dla znanej projektantki mody.