Pies przed windą pokonał rywali. Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl

TVN24

Aktualizacja:

Pies, który nie zdążył wejść do windy za swoją właścicielką zdobył pierwsze miejsce i 60 procent wszystkich głosów. Dziecko, które po raz pierwszy usłyszało głos mamy zebrało 28 procent głosów i zajęło drugie miejsce. Pracownik sklepu, który uratował małe dziecko przed upadkiem, zajął trzecie miejsce w cotygodniowym głosowaniu czytelników portalu tvn24.pl.

Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl
tvn24

1. Pies nie zdążył wejść do windy za swoją właścicielką

Johnny Mathis z Houston w Teksasie uratował psa sąsiadki, który nie zdążył wejść za kobietą do windy. Przypięte do smyczy zwierzę zostało na parterze, gdy winda ruszyła w górę. Nagranie, które Mathis opublikował w mediach społecznościowych, obejrzało ponad dwanaście milionów osób.

2. "To bardzo głośne powitanie". Po raz pierwszy usłyszała głos swojej matki

Czteromiesięczna Georgina z Wielkiej Brytanii po raz pierwszy mogła usłyszeć głos swojej mamy. Dziecko urodziło się z bardzo poważną wadą słuchu. Na tym etapie rozwoju Georginy jedynym ratunkiem okazał się nowoczesny aparat słuchowy.

3. Utah: Dziecko spadło z lady w sklepie. Uratował je kierownik sklepu

Niemowlę spadające z lady i natychmiastowa reakcja kierownika lombardu. Nagranie ze sklepowego monitoringu z miasta Hurricane obiegło amerykańskie media. - Zobaczyłem, że dziecko się kołysze. Na szczęście wszystko dobrze zbiegło się w czasie - powiedział bohater nagrania, Bill Reel.

Autor: JZ,ow//rzw,adso / Źródło: tvn24.pl