Przemówienia minister, godło, usterka. Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia

TVN24

Aktualizacja:
Usterka orła. Wpadka podczas konferencji prasowejtvn24
wideo 2/2

Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl. Usterka orła na konferencji prasowej z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego, minister rodziny Elżbiety Rafalskiej i szefowej MEN Anny Zalewskiej zdominowała ranking, zdobywając 54 procent waszych głosów. Dalej uplasował się Wrocek - porzucony kot, który trafił pod opiekę prezydenta Wrocławia oraz dziecko, które utknęło w automacie z zabawkami.

Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl
tvn24

1. Złośliwość rzeczy martwych czy niedopatrzenie? Usterka na konferencji prasowej

Nietypowa sytuacja na konferencji "Posiłek w szkole i w domu". Wzięli w niej udział premier Mateusz Morawiecki, minister rodziny Elżbieta Rafalska i szefowa MEN Anna Zalewska. Spojrzenia zebranych dziennikarzy przyciągnęła jednak w pewnej chwili nie minister edukacji, a to, co się działo z jej mównicą.

Nietypowa sytuacja na konferencji "Posiłek w szkole i w domu". Wzięli w niej udział premier Mateusz Morawiecki, minister rodziny Elżbieta Rafalska i szefowa MEN Anna Zalewska. Samorządy będą mogły otrzymać wsparcie finansowe na organizację stołówek i miejsc spożywania posiłków w szkołach. We wtorek rząd przyjął rozporządzenie, które ma umożliwić wykonanie zadań przewidzianych w jednym z modułów rządowego programu "Posiłek w szkole i w domu". O przyjęciu rozporządzenia poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki, na wspólnej konferencji prasowej z szefową MRPiPS Elżbietą Rafalską i minister edukacji narodowej Anną Zalewską. Oczy zebranych dziennikarzy przyciągnęła jednak nie minister edukacji, a to, co się działo z jej mównicą. (http://www.tvn24.pl)

Złośliwość rzeczy martwych czy niedopatrzenie? Usterka orła na konferencji prasowej
tvn24

2. Porzuconego na dworcu kota zaadoptował prezydent Wrocławia

Kot, którego właściciele porzucili na wrocławskim dworcu autobusowym, ma już nowy dom. Wrocka - takie imię wybrali internauci - przygarnął prezydent miasta Jacek Sutryk. Zwierzę zamieszkało w jego gabinecie.

Porzuconego na dworcu kota zaadoptował prezydent Wrocławia
TVN24 Wrocław

3. Dwulatek utknął w automacie z zabawkami

W restauracji w Fairhope w Alabamie dwuletni Ezra utknął w maszynie z zabawkami. Matka dziecka wraz z klientami i obsługą lokalu starali się go wydostać. Niestety pracownicy nie mieli odpowiedniego klucza. Niezbędna okazała się interwencja straży pożarnej, która uratowała chłopca.

Źródło: tvn24