Akcja ratowania jelonka zwyciężyła. Najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl

TVN24

Aktualizacja:

Najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl wybrane. Zwyciężyło nagranie z akcji ratowania jelonka, który wpadł do jeziora. Zdobyło 71 procent głosów. Na drugim miejscu znalazły się dwa małe lemury katta, które wskazało 12 procent internautów biorących udział w plebiscycie. Trzecie miejsce zajęły niezwykłe zdjęcia bielika amerykańskiego z 8 procentami waszych głosów.

Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl
tvn24

1. Jelonek płynął po ratunek

Dwoje Amerykanów uratowało małego jelenia, który - szukając pomocy - podpłynął do nich, gdy pływali łódką po jeziorze Lake of Pines w Kalifornii. Z brzegu matka jelonka obserwowała z niepokojem akcję ratunkową. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

2. Małe lemury w rzymskim zoo

W zoo w Rzymie pokazano dwa urodzone w kwietniu lemury katta. Przez pierwsze dni po urodzeniu małe lemury trzymają się brzucha swojej mamy, a później przechodzą na jej plecy.

3. "Bielik leciał prosto na mnie!"

Przenikliwy wzrok, wspaniałe, rozpięte skrzydła, lekko dotykające wody. Niezwykłe zdjęcie bielika amerykańskiego wykonał kanadyjski fotograf-amator Steve Biro.

- Czułem powiew jego skrzydeł. Myślę, że próbował mnie przegonić z miejsca, w którym stałem - opowiadał Biro w rozmowie z BBC. Zdjęcie bielika fotograf zamieścił w mediach społecznościowych.

"Bielik leciał prosto na mnie!". Internauci pokochali to zdjęcie
Faccebook/Steve Biro

Autor: JZ/adso,now / Źródło: tvn24