Michelle Obama spotkała się z dwuletnią Parker. Wideo podbija sieć

TVN24


Zdjęcie dwuletniej Parker Curry patrzącej z zachwytem na portret Michelle Obamy w Smithsonian National Portrait Gallery w Waszyngtonie zrobione w zeszły czwartek podbiło serca internautów na całym świecie. We wtorek była pierwsza dama opublikowała na Twitterze i Instagramie wideo, które jest dalszym ciągiem tej historii.

Michael Obama spotkała się z dziewczynką, a nagranie ze spotkania, podobnie jak zdjęcie, już cieszy się ogromną popularnością wśród internautów. Kilkusekundowe wideo, na którym pierwsza dama i dwulatka tańczą, od wczoraj na Twitterze obejrzano już ponad 3,5 miliona razy.

Michelle Obama skomentowała film: "Parker, bardzo się cieszę, ze miałam szansę poznać cię dzisiaj i że odbyła się ta taneczna impreza. Miej wielkie marzenia… i może pewnego dnia będę z dumą patrzeć na twój portret!”.

Pod wpisem zarówno na Twitterze, jak i na Instagramie, gdzie Obama pokazała też zdjęcie z niezwykłego spotkania, pojawiło się tysiące komentarzy.

Spotkanie Michelle Obamy i Parker Curry
Instagram/ Michelle Obama

"Magia. Czysta magia" - skomentowała nagranie Chelsea Clinton.

Komentarz Chelsea Clinton
Twitter/ Chelsea Clinton

"To mi właśnie dało trzy lata życia więcej".

Komentarz na Twitterze
Twitter/ Chrissa Hardy

Zdjęcie z portretem

Internauci poznali Parker Curry w zeszły czwartek, kiedy Ben Hines opublikował na Facebooku zdjęcie z Smithsonian National Portrait Gallery. Uchwycił moment, kiedy dwulatka wpatruje się z zachwytem w portret Michelle Obamy.

- To było poruszające i budujące dla mnie, zobaczyć to piękne dziecko, spoglądające na piękny portret silnej kobiety – wyznał autor fotografii.

Obamowie w nowej odsłonie

12 lutego w Smithsonian's National Portrait Gallery w Waszyngtonie odsłonięto oficjalne portrety Baracka Obama i jego żony Michelle. Była "pierwsza para" Stanów Zjednoczonych dołączyła w ten sposób do grona dotychczasowych przywódców USA, których podobizna znalazła swoje miejsce w muzeum.

Zobacz TOTERAZ:

Autor: jog/AG / Źródło: CNN, Twitter, Facebook, Instagram