Holenderska pilotka gwiazdą Instagrama. "To nie tylko pieniądze i leżenie na plaży"

TVN24

Holenderska pilotka zdobywa popularność na Instagramie@dutchpilotgirl | Instagram
wideo 2/5

Holenderska pilotka zdobywa popularność w mediach społecznościowych, pokazując, jak wygląda jej praca. "Lotnictwo to nie tylko leżenie na plaży czy zarabianie pieniędzy. Ważna jest pasja" - opisuje na swoim profilu.

25-letnia Michelle Gooris pochodzi z Holandii. Na początku swoją pracą i pasją dzieliła się na kanale w serwisie YouTube. Teraz zdobywa popularność na Instagramie. Udostępnia zdjęcia dnia pracy i miejsc, które w jej czasie odwiedza. Na jej profilu można zobaczyć selfie zarówno z kokpitu, jak i plaży. Obecnie śledzi ją ponad 55 tysięcy osób, a jej wpisy uzyskują tysiące polubień.

Gdy Gooris nie pilotuje, zwiedza niesamowite miejsca. Na jej profilu możemy podziwiać zdjęcia zrobione w takich miejscach jak plaża w El Nido na Filipinach czy wyspa Bonaire na Morzu Karaibskim.

Lub robi coś równie ekscytującego co pilotowanie.

Zaczęła jako 19-latka

Jak Gooris opisuje na swoim profilu, gdy miała 19 lat zaczęła szkolenie w CAE Aviation Academy w Amsterdamie. Tam w 2013 roku ukończyła kurs pilotażu. Dwa lata później zdobyła swoją pierwszą pracę w liniach lotniczych.

"Moim celem jest pokazanie ludziom, jak naprawdę wygląda ten zawód. Lotnictwo to nie tylko leżenie na plaży czy zarabianie pieniędzy. Ważna jest pasja i chęć do pracy, by osiągnąć swoje życiowe cele. Próbuję pokazać, że przy odrobinie szczęścia każdy może zostać pilotem" - pisze na swoim blogu.

Autor: aw//ŁUD / Źródło: Instagram