Co z wojną na Ukrainie? Wydanie specjalne w TVN24 Biznes i Świat

Ze świata


Konflikt zbrojny na wschodzie Ukrainy przybiera na sile. Jednocześnie w Mińsku trwa spotkanie przywódców tzw. czwórki normandzkiej w sprawie uregulowania konfliktu. Czy działania zbrojne zostaną zawieszone i na jakich warunkach? Oglądaj wydanie specjalne w TVN24 Biznes i Świat.

W wydaniu specjalnym programu “Świat” o godz. 17.30 połączymy się z Kijowem, gdzie jest reporter TVN24 Biznes i Świat Rafał Poniatowski, który opowie o aktualnych wydarzeniach na Ukrainie.

Analizy i rozmowy

Natomiast w studio wraz z Mironem Syczem z Platformy Obywatelskiej, który jest przewodniczącym sejmowej Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych, Ryszardem Kaliszem z Domu Wszystkich Polska, Dariuszem Jońskim z Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Krzysztofem Szczerskim z Prawa i Sprawiedliwosci, będziemy analizować sytuację na wschodzie sąsiada Polski.

O godz. 18.00 Jacek Stawiski, szef redakcji zagranicznej TVN24 Biznes i Świat wraz z komentatorem TVN24 BiŚ Maciejem Wierzyńskim będą rozmawiać m.in. o możliwych efektach rozmów, które są prowadzone w Mińsku.

W programie “Świat” o godz. 20.20 m.in. o przyszłości Ukrainy będziemy rozmawiać z Danielem Rotfeldem, byłym ministrem spraw zagranicznych i po godz. 20.40 z Bogdanem Klichem, byłym ministrem obrony narodowej. Natomiast o godz. 21.00 gościem TVN24 Biznes i Świat będzie Andrzej Załucki, były ambasador w Moskwie.

“Bilans"

W programie “Bilans” o godzinie 21.40 Robert Stanilewicz podsumuje najważniejsze wydarzenia na rynkach finansowych. Sprawdzi również, jak zakończy się sesja na Wall Street.

"24 godziny"

W programie “24 godziny” o godz. 22.00 przedstawimy najważniejsze wydarzenie w Polsce i na świecie mijającego dnia.

Autor: red. / Źródło: TVN24 BiS