Wieczór w TVN24 Biznes i Świat: Programujący więźniowie i relacje Rosja-USA

Ze świata

TVN24 Biznes i ŚwiatNa "Świat technologi" zaprasza Łukasz Kijek

W programie "Świat technologi" porozmawiamy m.in. o więźniach uczących się programować. Niektórzy z nich nigdy wcześniej nie mieli kontaktu z komputerem. W "Świecie" gościem będzie Bartłomiej Sienkiewicz, z którym porozmawiamy o napiętych relacjach Rosja-USA.

"Świat"

Amerykańskie sankcje mają obalić Putina - straszy w Dumie rosyjski wiceszef MSZ i dodaje, że to powtórka z zimnej wojny. Czy na linii Moskwa - Waszyngton może być jeszcze chłodniej? Gościem w programie "Świat" o 20:30 będzie Bartłomiej Sienkiewicz - były minister spraw wewnętrznych i współtwórca Ośrodka Studiów Wschodnich.

"Świat technologi"

W programie "Świat technologii" o 21.00 powiemy m.in. o więźniach, którzy uczą się programować.

W programie także o bramkach na niemieckich stadionach w oku kamer. Technologia, która sprawdziła się podczas mundialu w Brazylii od przyszłego roku zagości w lidze niemieckiej. Czy Polska też powinna skorzystać z tego rozwiązania? Gościem "Świata technologii" będzie były sędzia i były prezes PZPN Michał Listkiewicz.

"Bilans"

O tym, co ma wpływ na nasze portfele dowiemy się w programie "Bilans" o godz. 21.30. Robert Stanilewicz podsumuje wtedy najważniejsze wydarzenia na rynkach.

"24 godziny"

O godz. 22.00 najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata. Gośćmi programu będą Cezary Michalski z "Krytyki Politycznej" i Piotr Skwieciński z tygodnika "wSieci".

Autor: red. / Źródło: TVN24 Biznes i Świat