USA wysyłają sprzęt na Ukrainę, Rosja grozi atomem. Zimna wojna wraca? Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Ze świata

TVN24 BiŚRosja straszy atomem. Rozpocznie się nowy wyścig zbrojeń?

Wieczór w TVN24 Biznes i Świat upłynie na rozmowach o wojnie na Ukrainie i roli, jaką Polska powinna odegrać w tym konflikcie. Gościem Jolanty Pieńkowskiej w programie "Świat" będzie Andrzej Olechowski, były minister spraw zagranicznych. Dodatkowo podsumujemy wydarzenia dnia na rynkach oraz na świecie. Technologiczne nowinki zaprezentujemy w "Świecie technologii".

"Świat"

Andrzej Olechowski, były minister spraw zagranicznych będzie gościem Jolanty Pieńkowskiej. Rosja straszy bombą atomową na Krymie. NATO ćwiczy u wybrzeży Krymu. Rozpoczyna się nowy wyścig zbrojeń? W dzisiejszym programie "Świat" kontynuujemy dyskusję na temat wojny na Ukrainie.

"Świat technologii"

W programie “Świat technologii” o godz. 21.15 opowiemy o najnowszych trendach i najnowszych wydarzeniach w świecie wynalazków i nowych technologii. Inżynierowie z polski chcą, aby każdy z nas mógł mieć własnego robota. W tym celu skonstruowali uniwersalne robotyczne serce. Małe pudełko naszpikowane elektroniką ma pomóc w tworzeniu wyjątkowych urządzeń dopasowanych do własnych potrzeb. Na jednym portali twórcy pomysłu zebrali ponad 50 tysięcy złotych na rozwój biznesu. Na program zaprasza Łukasz Kijek.

"Bilans"

W programie "Bilans" o godzinie 21.30 Robert Stanilewicz podsumuje najważniejsze wydarzenia na rynkach finansowych i walutowych. Sprawdzi również, na jakim poziomie zakończy się handel na Wall Street.

"24 godziny"

W programie “24 godziny” o godz. 22.00 przedstawimy najważniejsze wydarzenie w Polsce i na świecie mijającego dnia.

Autor: mw / Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Źródło zdjęcia głównego: tvn24