Szpica NATO obroni Europę? Oglądaj TVN24 Biznes i Świat

Ze świata

TVN24 BiSW TVN24 Biznes i Świat o tzw. szpicy NATO

Jak będzie wyglądała tzw. szpica NATO? Czy zwiększy bezpieczeństwo Polski i Europy? Kiedy zacznie działać? Odpowiedzi na te pytania na antenie TVN24 Biznes i Świat.

O godz. 10.30 generał Stanisław Koziej, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego odpowie na pytanie m.in. o przyszłość tzw. szpicy NATO, która ma sprawić, że oddziały wojskowe Sojuszu będą szybko reagowały na zagrożenie. Eksperta zapytamy również o to, kiedy szpica może zacząć działać.

Decyzja RPP

W TVN24 Biznes i Świat będziemy się również zastanawiać nad tym, jaką decyzją w sprawie wysokości stóp procentowych podejmie dziś Rada Polityki Pieniężnej. Będziemy również analizować możliwe scenariusze i konsekwencje decyzji RPP. Ekspertów zapytamy m.in. o to, czy kredyty będą tańsze.

Świąteczny szał

Na antenie TVN24 Biznes i Świat będziemy również mówić o pomysłach na świąteczną gorączkę. Sprawdzimy, czy zakupy w sieci są rozwiązaniem, a jeśli tak, to co kupujemy w internetowych sklepach. Doradzimy też kiedy można oddać zakupiony towar i jak nie dać się oszukać.

Autor: red. / Źródło: TVN24 BiS

Źródło zdjęcia głównego: NATO