Ze świata

To hit tych wakacji. Świat oszalał na punkcie ręcznikostanika

Ze świata

[object Object]
Fantasy Bra 2015 - nowy biustonosz Victoria Secret za 2 miliony dolarów
wideo 2/5

Ta-ta towel - to wynalazek, który może zrewolucjonizować rynek bieliźniarski. Nietypowy biustonosz to pomysł Erin Robinson mieszkanki Los Angeles, gdzie często panują wysokie temperatury. Niezwykłe połączenie ręcznika i stanika zdobywa coraz więcej fanów.

Pomysłodawczyni miała dość noszenia tradycyjnego stanika, który w czasie upałów stawał się nie tylko niewygodny, ale i wywoływał problem potliwości piersi.

Jak powstał?

Erin Robinson wspomina, że inspiracją do stworzenia ręcznikostanika była sytuacja, kiedy wybierała się na randkę, ale nie mogła zacząć się przygotowywać, bo po wyjściu z prysznica ciągle się pociła.

- Próbowałam wszystkiego: wcisnąć suchą szmatkę pod piersi, posypać je pudrem dla dzieci, nałożyłam nawet t-shirt i wcisnęłam go pod biust, ale szmatki wyglądały komicznie, przez puder wyglądałam jak ciastko, a t-shirt sprawiał, że pociłam się jeszcze bardziej. Suszyłam włosy i myślałam, że musi być lepsze rozwiązanie, żeby powstrzymać strużki potu od spływania po moim brzuchu - opowiada Erin Robinson i dodała, że zawsze brakowało jej niepowodującego potliwości ubrania, które mogłaby włożyć po wyjściu z łazienki. Któregoś wieczoru Erin wróciła z randki. Leżąc na łóżku myślała, jak rozwiązać problem. To właśnie wtedy wpadła na pomysł, aby do otulenia biustu wykorzystać odpowiednio zszyty ręcznik. W ten sposób powstał ta-ta towel, czyli "hamak na piersi" zrobiony z ręcznika. Jego główną zaletą jest to, że doskonale pochłania pot i daje piersiom o wiele więcej swobody niż tradycyjny stanik.

Świat oszalał

Niezwykły stanik od razu stał się hitem i zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Kiedy o produkcie Erin Robinson zrobiło się głośno, kobieta zaczęła dostawać tyle zamówień, że niektóre modele od razu się wyprzedały. Obecnie ta-ta towel jest dostępny w różnych rozmiarach i kolorach. Jego koszt to 45 dolarów.

Tak wygląda Ta-Ta Toweltatatowel.com

Autor: msz/gry / Źródło: BBC, tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: tatatowel.com

Pozostałe wiadomości