Ze świata

Szczyt G7 bez Rosji o Rosji. Oglądaj TVN24 Biznes i Świat

Ze świata


Ustalenia szczytu G7, wakacje w pozostającej w kryzysie Grecji oraz nagroda dla przedsiębiorcy roku - to główne tematy, które poruszymy w poniedziałek w TVN24 Biznes i Świat.

Po szczycie G7

Na antenie TVN24 Biznes i Świat nie zabraknie najnowszych informacji i komentarzy po kończącym się dzisiaj szczycie G7 w Niemczech. Powiemy również o ustaleniach dotyczących bardzo skomplikowanej sytuacji na linii Rosja-Ukraina.

Gośćmi "Otwarcia dnia" o godz. 10:30 będą Wiktor Ross, były Charge D'Affairs Ambasady RP w Moskwie oraz Marek Ostrowski z "Polityki".

O godz. 13:40 gośćmi będą Aleksander Smolar, komentator TVN24 Biznes i Świat oraz dr Bogdan Pliszka, politolog.

Greckie wakacje

Dzisiaj na antenie TVN24 Biznes i Świat powiemy, co czeka turystów w kraju, który może zbankrutować. Eksperci bowiem nie mają wątpliwości, że niewypłacalność Grecji jest nieunikniona.

O godz. 11:30 gośćmi TVN24 Biznes i Świat będą Theofilos Vafidis, Grek mieszkający w Polsce oraz Artur Matiaszczyk z Polskiej Izby Turystycznej

Przedsiębiorca Roku

Ponadto w TVN24 Biznes i Świat powiemy o konkursie EY World Entrepreneur Of The Year 2015. Przedsiębiorcą roku wybrano syryjskiego przedsiębiorcę Moheda Altrada, założyciela i prezesa firmy Altrad Group.

O godz. 15:40 gościem TVN24 Biznes i Świat będzie Jan Krzysztof Bielecki, przewodniczący Rady Partnerów EY Polska

Autor: mb / Źródło: tvn24bis.pl

Pozostałe wiadomości