Soros dobrze obstawił wynik referendum. Przyznaje, że zarobił


Multimiliarder George Soros nie spekulował na brytyjskim funcie, ale zarobił na innych inwestycjach, poczynionych przed wynikami głosowania w sprawie Brexitu - podał rzecznik inwestora znanego z handlu na rynkach walutowych.

George Soros, który zyskał sławę na tym, jak w 1992 roku zarobił na osłabieniu brytyjskiego funta, tym razem przed czwartkowym referendum w Wielkiej Brytanii nie spekulował pod Brexit na brytyjskiej walucie. Zarobił na wynikach referendum przez inne inwestycje poczynionych pod negatywne nastroje – podał w oświadczeniu rzecznik inwestora.

"George Soros nie spekulował na brytyjskim funcie, gdy podnosił argumenty za pozostaniem Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej" - podał w oświadczeniu.

"Jednakże, z powodu swoich ogólnych negatywnych przewidywań co do rynków światowych, pan Soros rzeczywiście zyskał na innych inwestycjach – podał rzecznik.

Zobacz, jak George Soros przewiduje, że globalne rynki stoją w obliczu kryzysu:

Jednakże, z powodu swoich ogólnych negatywnych przewidywań co do rynków światowych, pan Soros rzeczywiście zyskał na innych inwestycjach – podał rzecznik.

George Soros: globalne rynki stoją w obliczu kryzysu
George Soros: globalne rynki stoją w obliczu kryzysuTVN24 Biznes i Świat

Autor: MS / Źródło: Reuers

Pozostałe wiadomości