Zablokowane konto Sharon Stone na portalu randkowym

Ze świata


W aplikacji randkowej Bumble znów można natknąć się na profil Sharon Stone. Wcześniej jednak konto słynnej aktorki zostało zablokowane z powodu uwag innych użytkowników, którzy nie wierzyli w to, że może być prawdziwe.

Wydawać by się mogło, że wielkie gwiazdy kina nie muszą szukać miłości za pośrednictwem serwisów randkowych. A jednak. Sharon Stone właśnie w takim miejscu próbowała odnaleźć swoją drugą połówkę. W przypadku aktorki nie obyło się jednak bez komplikacji - konto gwiazdy zostało na jakiś czas zablokowane.

Sharon Stone podzieliła się tą historią na Twitterze. Zdradziła tam, że nie mogła się zalogować na swój profil w serwisie randkowym Bumble.com.

Na zdjęciu, które gwiazda dołączyła do tweetów, widoczna była informacja, jaką 61-letnia aktorka zobaczyła przy próbie zalogowania się - "Twoje konto zostało zablokowane, ponieważ otrzymaliśmy kilka zgłoszeń, że jest nieprawdziwe".

Wielki powrót

Informując o tej sytuacji, Stone jednocześnie zwróciła się do administratora serwisu z prośbą o zdjęcie blokady.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję portalu randkowego. "Znaleźliśmy twoje konto, odblokowaliśmy cię i zapewniamy, że sytuacja się nie powtórzy. Możesz do nas wracać. Dziękujemy, że nam zaufałaś i trzymamy kciuki, żebyś odnalazła miłość" – napisała przedstawicielka portalu.

Z kolei fani aktorki wykorzystali okazję na podesłanie jej zaproszeń na randkę. Portal Eonline.com cytuje jedną z takich wiadomości. "Cześć, Sharon. Jeśli będziesz kiedyś w Buffalo i lubisz grubszych facetów z wąsem, odezwij się w wiadomości prywatnej. Mam własny samochód, więc mogę podjechać po ciebie, byle nie dalej niż 40 kilometrów. Do usłyszenia".

Sharon Stone nie jest jedyną gwiazdą używającą serwisów randkowych. Do korzystania z nich przyznali się m.in. Channing Tatum, Demi Lovato, Amy Schumer, Hilary Duff, Drew Barymoore oraz Zach Braff.

Autor: mp//dap / Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images