Sekstaśma Hulka Hogana. Jest ugoda

Ze świata

ShutterstockHulk Hogan twierdzi, że ujawnienie sekstaśmy zmieniło jego życie

31 mln dolarów - tyle wyniesie kwota, którą w ramach ugody otrzyma były zapaśnik i aktor Hulk Hogan od koncernu Gawker Media. To efekt wydarzeń sprzed czterech lat, kiedy to jeden z portali należących do grupy opublikował sekstaśmę z udziałem Hogana.

Sprawa pozwu Terry'ego Bollea, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko aktora, ciągnie się od 2012 roku. Hulk Hogan pozwał należący do koncernu Gawker Media portal o naruszenie prywatności, po tym kiedy ten ujawnił sekstaśmę z jego udziałem.

Odszkodowanie

Sąd orzekał na korzyść celebryty i w marcu tego roku zasądził wypłatę odszkodowania w wysokości 140 mln dol. Prawnicy Gawkera odwołali się od tej decyzji, jednak apelacja ta została odrzucona. W efekcie koncern Gawker Media złożył wniosek o upadłość. W sierpniu serwis zamknięto, a teraz obie strony porozumiały się ws. ugody, którą ustalono na poziomie 31 mln dolarów. Uzgodniono również, że z internetu zostaną usunięte trzy artykuły serwisu, które naruszają prywatność byłego zapaśnika.

Z żoną przyjaciela

Nagranie, na którym widać jak były zapaśnik uprawia seks z żoną swojego najlepszego przyjaciela miało powstać w 2007 roku. Nigdy jednak nie ustalono, w jaki sposób kilka lat później materiał wideo trafił do mediów.

Seksafery nie omijają także piłkarzy. Zobacz materiał "Faktów" TVN z 05.11.2015:

Autor: msz / Źródło: BBC

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock