Zdobyła cztery medale, ale nie dostała biletu na koncert. Artysta odpowiada

Ze świata


Zdobyła cztery medale olimpijskie, pobiła rekord Kanady, ale nie dostała biletu na koncert Drake'a. Pływaczka Penny Oleksiak o tym, że bilety zostały wyprzedane poinformowała wyraźnie zawiedziona na Twitterze. Nie musiała jednak długo czekać na reakcję swojego rodaka i popularnego artysty.

16-letnia Oleksiak w czwartek po oszałamiającym występie zdobyła dla swojego kraju pierwszy złoty medal na tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich. Łącznie w Rio, pływaczka uzbierała jednak cztery krążki tym samym na stałe zapisując się w historii Kanady. Jest bowiem pierwszym sportowcem w historii tego kraju, który zdobył cztery medale podczas jednych Igrzysk.

Nastolatka pochodzi ze sportowej rodziny. Jej brat Jamie Oleksiak, na co dzień jest hokeistą Dallas Stars, a siostra Hayley jest wioślarką. Swoich sił w hokeju, choć bez większych sukcesów, próbował także drugi z braci - Jake.

Koncert Drake'a

O pływaczce głośną zrobiło się jednak nie tylko za sprawą jej wielkich sukcesów sportowych. Okazuje się bowiem, że jest wielką fanką kanadyjskiego artysty Drake'a.

Wraz z inną pływaczką Kylie Masse nie zdołała jednak kupić biletów na jego najbliższy koncert. O czym poinformowała na Twitterze wyraźnie zawiedziona Penny, dodając do wpisu hashtag #GetPennyDrakeTickets.

I jak się okazuje nie uszło to uwadze Drake'a, który odpowiedział na wpis Oleksiak na Instagramie. - Jesteśmy z ciebie bardzo dumni! Nie mogę się doczekać kiedy wrócisz z Rio i pojawisz na show - napisał artysta.

OVOPenny aka @typicalpen we are so proud of you!!!! Can\\\\\\\\\\\\\\\\\\'t wait to see you when you are back from Rio at a show!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika champagnepapi (@champagnepapi) 13 Sie, 2016 o 6:59 PDT

Gazety "The Globe" i "Mail", powołując się na anonimowe źródła, poinformowały, że Drake przekazał Oleksiak darmowe bilety na koncert w Toronto jesienią tego roku. Artysta odmówił komentarza w tej sprawie.

Do tych doniesień odniosła się jednak na Twitterze Oleksiak, która napisała, że "jeszcze niczego nie zaakceptowała, ale czuje się błogosławiona".

Zobacz materiał "Faktów" TVN o występie Piotra Małachowskiego (13.08.2016):

Autor: mb//ms / Źródło: Reuters