Bójka raperów na francuskim lotnisku. Trzeba było zamknąć terminal

Ze świata


Dwóch francuskich raperów oraz ich współpracownicy pobili się na lotnisku Paryż-Orly. Booba i Kaaris w przeszłości współpracowali ze sobą, ale po latach ich drogi się rozeszły, a ostatnie spotkanie zakończyło się rękoczynami. Materiał z programu "24 Godziny" w TVN24 BiS.

Do zdarzenia doszło w środę. Starcie było na tyle poważne, że musiały interweniować służby, które zdecydowały się na czasowe zamknięcie jednego terminala, co spowodowało opóźnienia części rejsów.

Niektórzy pasażerowie uciekali z miejsca zdarzenia. Część przyglądała się jednak całej sytuacji i zarejestrowała "spotkanie" raperów na swoich telefonach.

Jak widać na nagraniach, Booba i Kaaris, a także ich współpracownicy starli się w jednym ze sklepów w strefie wolnocłowiej.

Trafili do aresztu

Rzecznik straży granicznej poinformował, że raperzy oraz dziewięciu współpracowników, którzy byli w drodze na koncert do Barcelony, zostali aresztowani.

Reuters przypomina, że Booba, a właściwie Elie Yaffa, w przeszłości miał już konflikty z innymi francuskimi raperami. Razem z Kaarisem współpracował na początku swojej kariery w 2012 roku, zanim ich stosunki się ochłodziły.

Autor: mb / Źródło: Reuters