Złote łańcuchy z recyklingu, wypożyczone auta. 50 Cent ukrywa majątek

Ze świata

InstagramRaper 50 Cent próbuje ukryć majątek, aby nie płacić odszkodowania?

Raper 50 Cent przegrał proces z Lastonią Leviston i musi zapłacić jej 5 mln dolarów odszkodowania. Muzyk uważa jednak, że nie ma żadnych pieniędzy ani majątku i ogłosił bankructwo. W sądzie zeznał też, że luksusowe samochody, złote zegarki i wysadzane diamentami pierścionki były wypożyczone.

W związku ze złożeniem wniosku o ogłoszenie upadłości, raper Curtis Jackson, znany bardziej jako 50 Cent, odsłonił kilka szczegółów ze swojego wystawnego życia.

Przegrany proces

Jeszcze przed ogłoszeniem bankructwa, 50 Cent przegrał sprawę w sądzie z niejaką Lastonią Leviston. Kobieta oskarżyła rapera o to, że upublicznił seks-taśmę z jej udziałem. Sąd orzekł winę Jacksona i nakazał wypłatę odszkodowania w wysokości 5 mln dolarów. Prawnicy Leviston uważają, że ogłoszenie bankructwa jest sposobem 50 Centa na uniknięcie płatności, więc zabrali go ponownie do sądu. Przed obliczem sprawiedliwości raper zeznał, że jego majątek to nic więcej jak iluzja i tylko udawał bogatego. Robił tak ponieważ cały przemysł muzyczny aspiruje do czegoś większego.

Oto w jaki sposób 50 Cent upiększał swój hip-hopowy styl życia:

1. Biżuteria z recyklingu

Raper twierdzi, że posiada tylko "dwa lub trzy łańcuchy" o wartości ok. 30-40 tys. dolarów każdy. Jak to możliwe? 50 Cent zeznał, że łańcuchy co jaki czas przerabia mu jubiler, tak że wyglądają jakby były nowe.

2. Auta na wynajem

Pewnego razu 50 Cent pokazał dziennikarzom "Forbsa" swoją niezwykłą kolekcję luksusowych samochodów. W jej skład wchodziły Range Rover, Lamborghini Murcielago oraz Bentley Mulsanne. Zawartość garażu uzupełniał motocykl Yamaha. Teraz raper zeznał, że te pojazdy po prostu wynajmował.

3. Wygrany zakład

W marcu tego roku 50 Cent powiedział w jednym z wywiadów, że postawił 1,6 mln dolarów na Floyda Mayweathera Jr. w "walce stulecia" z Mannym Pacquiao. Mayweather wygrał, a więc 50 Cent powinien wygrać niezłą sumkę. Jednak teraz zeznał, że w rzeczywistości nigdy nie zawarł takiego zakładu. 4. Gdzie są zegarki?

Raper wielokrotnie na zdjęciach, które wrzucił na własne konto w serwisie Instagram obnosił się z drogimi złotymi zegarkami, które są warte krocie. Teraz jednak zeznał, że jest właścicielem 3-4 zegarków, ale "nie są to drogie marki". Stwierdził też, że cena Casio G-Shock, który miał na sobie w sądzie jest wart od 100 do 450 dolarów. 5. Pierścionki

Przed dwoma laty opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma w dłoni 65-karatowy pierścień w kształcie głowy drapieżnego kota. Jednak teraz zeznał, że pierścionek był wypożyczony od jubilera i nie jest jego właścicielem. Powiedział też, że nie sądzi, aby "pierścień miał aż tyle karatów".

Materiał programu "Polska i Świat" na temat bankructwa 50 Centa oraz innych gwiazd:

Autor: tol,msz//gry / Źródło: Businnes Insider

Źródło zdjęcia głównego: Instagram