Poczuj się jak kapitan Nemo. Niezwykła łódź podwodna zabierze cię na rajską wyspę

Ze świata

Migaloo SubmarinesPrywatna łódź podwodna - Migaloo Submarines

Fani Beatlesów będą mogli spełnić swoje marzenia o podwodnych podróżach. Już wkrótce dostępna będzie łódź podwodna nowej generacji, spełniająca najwyższe wymogi luksusu. A będą nią mogli dopłynąć... do prywatnej rajskiej wyspy.

"Polegaj na najwyższym bezpieczeństwie. Poczuj wolność, odkrywaj tajemnice podwodnego życia. Ciesz się spokojem i komfortem, podróżując przez nieznane wody oceanów"- tak reklamuje się firma, która ma zamiar oferować egzotyczne rejsy.

Brzmi niewiarygodnie? Już wkrótce ten scenariusz ma szansę zostać zrealizowanym. Prywatna łódź podwodna, stworzona przez Migaloo będzie dostępna w 5 modelach i może spełnić marzenia o dalekich, podmorskich podróżach.

W zależności od wariantu długość łodzi waha się między 72 a 283 m. Na najmniejszym pokładzie znajdzie się miejsce dla 36 gości oraz sala konferencyjna.

Nieco większa wersja pozwoli relaksować się w otwartym basenie, sali gimnastycznej, spa, kinie, bibliotece czy klubach. Wszystkie zostały wyposażona w windę, miejsca garażowe i hangary.

Jeśli zdecydujemy się na najdłuższy model, staniemy się właścicielami największej i najlepiej wyposażonej łodzi podwodnej na świecie.

Prywatna wyspa

To nadal nie wszystko. Migaloo wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, oferując również zakup luksusowego apartamentu na środku oceanu. Prywatna wyspa z plażą, wiszącym ogrodem, wodospadami, strefą spa, salonem piękności, podwodną jadalnię czy przestrzenią dla rekinów.

Twórcy nie podają jednak cen atrakcji, jakie znajdują się w ofercie.

Zobacz galerię zdjęć:

Autor: PMB/gry / Źródło: migaloo-submarines.com

Źródło zdjęcia głównego: Migaloo Submarines