"Skopię ci tyłek". Ekscentryczny miliarder wyzwany do walki przez aktora

TVN24 Biznes | Ze świata

Autor:
mp
Źródło:
PAP
Elon Musk pokazuje nowo narodzonego syna
wideo 2/5
Elon Musk pokazuje nowo narodzonego syna

Aktor Mickey Rourke, który dał się zapamiętać między innymi jako główny bohater filmu "Zapaśnik", w niewybredny sposób wyzwał na pojedynek miliardera Elona Muska. "Obaj możemy postawić na tę walkę po 200 tysięcy dolarów. Zwycięzca bierze wszystko" - zaproponował.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

Rourke opublikował w mediach społecznościowych wpis: "Właśnie przeczytałem, że Elon Musk wyzwał Johnny'ego Deppa do walki. Mam lepszy pomysł, jeśli Elon Musk jest w takim bojowym nastroju, niech zmierzy się z kimś w swoim rozmiarze. Z przyjemnością dam ci szkołę, panie twardzielu, Elonie Musku. Gołe pięści, łokcie i kolana, a ja użyję tylko jednej ręki - lewej. Obaj możemy postawić na tę walkę po 200 tysięcy dolarów. Zwycięzca bierze wszystko. Bez reguł. Zamiast czepiać się kogoś, kto waży 60 kilogramów, pozwól, że ja skopię ci tyłek. Z poważaniem, Mickey "Marielito" Rourke".

Konflikt z Johnnym Deppem

Mickey Rourke odniósł się w ten sposób do wywiadu, którego Elon Musk udzielił dziennikowi "New York Times". Konkretnie do wypowiedzi miliardera, że ten jest gotów spotkać się z Johnnym Deppem w klatce MMA, by tam wyjaśnić sobie wszelkie nieporozumienia. Musk zareagował tak na pytanie, jak się poczuł, gdy aktor zagroził mu ucięciem "męskości" (w reakcji na domniemany romans przedsiębiorcy z Amber Heard, gdy była ona jeszcze żoną Deppa).

Elon Musk to jeden z najbogatszych ludzi na świecie. Majątek szefa Tesli i SpaceX szacowany jest na około 67 miliardów dolarów.

Rourke jest ostatnio w bardzo bojowym nastroju. Tydzień temu nazwał Roberta De Niro "beksą" i zagroził mu, że gdy tylko się spotkają, narobi mu "ostrego wstydu". Wtedy komentujący nawoływali aktorów do zgody. Tym razem jest inaczej: "Elon Musk nigdy się nie zamyka... więc zamknij go, proszę", "Elon Musk to cholerny klaun".," Dobra robota Mickey, nienawidzę tyranów. Założę się, że nie przyjmie twojej życzliwej oferty".

Autor:mp

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: ANDREW GOMBERT