Jest piękna, zdolna i nieustraszona. Modelka z zespołem Downa twarzą kampanii reklamowej

Ze świata


Katie Meade, 32-letnia Amerykanka z zespołem Downa stała się twarzą kampanii „Nieustraszona” reklamującej produkty do włosów. - Chciałabym powiedzieć wszystkim, że osoby niepełnosprawne też mają zdolności. Jestem wniebowzięta, że mogę być częścią tej kampanii - to niesamowite - mówi kobieta. Materiał "Faktów z Zagranicy".

Prezes firmy kosmetycznej „Beauty&Pin-Ups” produkującej wyroby do włosów reklamowane przez Meade powiedział, że decyzję o jej zaangażowaniu podjął bardzo szybko.

"Nieustraszona"

- Linia tych produktów nawiązuje do wzmocnienia pozycji kobiet, emancypacji. Gdy wybraliśmy nazwę „Nieustraszona” - od razu wiedzieliśmy kogo zaprosimy do współpracy. Przyjaźnię się z Katie od lat - przyznał Kenny Kahn, prezes firmy.

Katie Meada jest byłą paraolimpijką - grała w koszykówkę, była gimnastyczką, zdobyła złoty medal.

Walka z nietolerancją

- To dla mnie coś wielkiego. Uwielbiam siebie na tych zdjęciach. To daje mi radość - mówi kobieta. Choć dzisiaj Kate promienieje i jest zadowolona z tego, jak wygląda jej życie, to nie zawsze tak było. W przeszłości poważnie chorowała, przeszła dwie operacje serca. Zmagała się także z nietolerancją, która spotykała ją często ze strony zdrowych dzieci.

- Z radością powiem wszystkim tak: piękno należy do wszystkich, należy do każdego! - oświadcza dziś z przekonaniem modelka z zespołem Downa.

Autor: ag//km / Źródło: tvn24bis.pl