Grzegorz Schetyna wieczorem w TVN24 Biznes i Świat

Ze świata

TVN24 BiŚDziś w TVN24 Biznes i Świat gościem będzie szef MSZ Grzegorz Schetyna

Prorosyjscy separatyści zbroją się i nic nie wskazuje na to, by sytuacja we wschodniej Ukrainie uległa stabilizacji. Na Ukrainę uda się specjalna misja OBWE. Jak Polska powinna zareagować na dalszą eskalację konfliktu? Czy Polska odegra ważną rolę w mediacji między Rosją a Ukrainą? Gościem TVN24 Biznes i Świat będzie Grzegorz Schetyna szef MSZ.

“Świat”

Gościem programu “Świat” o godz. 20.30 będzie minister Spraw Zagranicznych Grzegorz Schetyna. Jaka powinna być rola Polski w konflikcie na Ukrainie? Jaką politykę należy prowadzić wobec Rosji? Te pytania zadamy szefowi polskiego MSZ.

“Świat technologii”

W programie “Świat technologii” o godz. 21.15 opowiemy o najnowszych trendach i najnowszych wydarzeniach w świecie wynalazków i nowych technologii. A w nim między innymi o plecaku z silnikiem odrzutowym. Tak ma wyglądać przyszłość podróżowania według pewnego inżyniera z Nowej Zelandii. Nad swoją koncepcją Glenn Martin pracuje od prawie 30-stu lat, ale właśnie we wtorek jego firma Martin Jetpack weszła na australijska giełdę. Pieniądze na rozwój już są, a dzięki nim nowatorskie odrzutowe plecaki mają trafić do produkcji w ciągu niespełna półtora roku.

“Bilans"

W programie “Bilans” o godzinie 21.40 Robert Stanilewicz podsumuje najważniejsze wydarzenia na rynkach finansowych i walutowych. Sprawdzi również, na jakim poziomie zakończy się handel na Wall Street.

"24 godziny"

W programie “24 godziny” o godz. 22.00 przedstawimy najważniejsze wydarzenie w Polsce i na świecie mijającego dnia.

Autor: pp / Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 BiŚ