Ponad 80 tys. zł dla byłej żony. Gwiazda "Słonecznego patrolu" chce zmniejszyć alimenty

Ze świata

ShutterstockDavid Hasselhoff chce zmniejszyć alimenty dla byłej żony

David Hasselhoff, gwiazdor "Słonecznego patrolu", chce zmniejszyć wysokość płaconych swojej byłej żonie alimentów. Co miesiąc Pamela Bach otrzymuje od gwiazdora 21 tys. dolarów (ok. 82 tys. zł) i - jak uważa aktor - to dla niego zdecydowanie zbyt duży wydatek.

Jak donosi TMZ, amerykański portal o życiu gwiazd, Hasselhoff przyznał przed sądem, że jego sytuacja finansowa jest nie do pozazdroszczenia.

Twierdził, że na koncie posiada mniej niż 4 tysiące dolarów i nieustannie poszukuje pracy.

Według informacji portalu Hasselhoff, zarabiający również jako piosenkarz, został zmuszony skrócić swoją trasę koncertową ze względu na dość niewielkie zainteresowanie fanów.

Nie taki biedny?

Z informacji TMZ wynika jednak, że gwiazdor najwidoczniej nie zna dokładnych danych na temat swoich oszczędności. 63-letni aktor zarabia miesięcznie 112 tysięcy dolarów, co oznacza ponad 1,3 mln dolarów rocznie.

Odejmując jego roczne wydatki (792 tys.) oraz płacone alimenty (252 tys.), nadal dysponuje gotówką o wartości około 300 tys. dolarów. A jak twierdzi jego była żona, to nadal nie wszystko, bowiem dawny małżonek posiada miliony w nieruchomościach na całym świecie i innych inwestycjach.

Jak informuje brytyjski dziennik "The Sun", gwiazdor wydaje fortunę, dbając o swoją 36-letnią narzeczoną. W wywiadzie Hayley Roberts przyznała, że aktor zabrał ją w podróż dookoła świata.

Zobacz: Aktorki zarabiają mniej od swoich kolegów z planu

Aktorki zarabiają mniej od swoich kolegów z planu

Autor: PMB/gry / Źródło: Washington Post

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock