Ze świata

"Chcemy być jak Tripadvisor". Berlin szuka testera... przybytków rozpusty

Ze świata

sxc.huProstytucja i domy publiczne są w Niemczech legalne

Jedna z niemieckich stron internetowych, przeznaczona dla prostytutek i ich klientów oraz domów publicznych i firm specjalizujących się w seksbiznesie, poszukuje osoby z wyższym wykształceniem, której zadaniem będzie sprawdzanie jakości usług, standardów czystości i bezpiecznych praktyk seksualnych w berlińskich przybytkach rozpusty.

W ogłoszeniu opublikowanym w witrynie Kaufmich.com (co można przetłumaczyć na "Kup mnie") możemy się dowiedzieć, że kandydat będzie musiał przetestować usługi, czystość i bezpieczne praktyki seksualne w różnych domach publicznych w stolicy Niemiec poprzez aktywne podejście do swojej pracy. W skrócie oznacza to także seks z różnymi kobietami.

Ratingi

Ben, menedżer produktu w Kaufmich.com powiedział CNBC, że strona chce stworzyć system ratingowy domów publicznych. - W Niemczech są one całkowicie legalne, ale nie ma systemu oceniającego ich jakość. Chcemy być jak Tripadvisor, nasi klienci powinni mieć możliwości sprawdzenia burdelu, zanim skorzystają z jego usług, tak jak można sprawdzić hotel online przed dokonaniem w nim rezerwacji - powiedział Ben, który nie chce ujawniać swojego nazwiska.

Ben podkreślił, że częścią pracy, oprócz testowania jakości i standardów, będzie seks z prostytutkami i ocena łóżkowych uniesień. Wyniki będą publikowane na stronie internetowej.

Wymagania

Kandydaci muszą mieć uniwersyteckie wykształcenie, najlepiej związane z branżą hotelarską i doświadczenie w postaci "kilku wizyt w burdelu". Doświadczenie w ochronie będzie dodatkowym atutem. Ponadto, pracownik powinien mieć schludny, estetyczny wygląd, posiadać świadectwo zdrowia, być komunikatywny i lubić pracować z ludźmi.

Dużą zaletą kandydata będzie też znajomość j. niemieckiego i dodatkowego języka obcego (najlepiej j. francuskiego). Jak poinformował Ben, na ogłoszenie odpowiedziało dotychczas 150 osób, głównie z Niemiec, ale także z Belgii, Holandii i Wlk. Brytanii. Prostytucja i domy publiczne są w Niemczech legalne. Prostytutki płacą podatki i mają dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego oraz świadczeń socjalnych.

Prostytucja wliczana do PKBTVN24 Biznes i Świat

Autor: ToL//km / Źródło: CNBC

Źródło zdjęcia głównego: sxc.hu