Artykuł sponsorowany. "Ferie bez zbędnego bagażu". Kurier dostarczy narty i walizki w dowolne miejsce w Polsce

Ze świata

"Ferie bez zbędnego bagażu". Materiał DHL

Z czym Polakom kojarzy się wyjazd na ferie zimowe? - Z zabawą - to jedna z najpopularniejszych odpowiedzi i naturalny cel naszych podróży. Gdy za oknem prószy śnieg, nasze myśli zaczynają skupiać się wokół radosnej perspektywy jazdy na nartach lub snowboardzie, albo pochłanianiu pięknych krajobrazów podczas wycieczek górskich.

Podczas ferii chcemy przede wszystkim odpocząć i w spokoju cieszyć się urlopem. Niestety, często najwięcej nerwów zabiera nam sama podróż. W uporaniu się z ciężkimi bagażami może nam pomóc firma DHL Parcel, dzięki nowej usłudze „Ferie bez zbędnego bagażu”. Skorzystanie z niej jest bardzo proste.

- Klient może nadać bagaż do miejsca docelowego, w którym planuje swój urlop. To mogą być na przykład walizki lub narty. Nasz kurier przyjedzie pod wskazany adres i odbierze nadawany bagaż. Przesyłkę można również dostarczyć do naszego punktu nadania przesyłek - tłumaczy ekspert DHL Parcel, Rafał Szumski.

Nowa oferta firmy DHL Parcel to rozwiązanie szczególnie pomocne w przypadku osób podróżujących publicznymi środkami transportu, jak autokar czy pociąg. Nawet w przypadku lotu nadanie przesyłki kurierem może okazać się bardziej opłacalne niż wykup dodatkowego bagażu rejestrowanego. W ofercie „Ferie bez zbędnego bagażu” walizka nie wymaga dodatkowego opakowania zewnętrznego. Kurier odbierze ją od nas i przekaże do terminala, gdzie zostanie właściwie zabezpieczana i oplombowana. Nasze zadanie ogranicza się do zapakowania rzeczy potrzebnych do cieszenia się urlopem.

Promocja DHL Parcel dostępna jest do 25 lutego na terenie całej Polski. Koszt wysyłki nart lub deski snowboardowej wynosi 39,90 zł. To samo dotyczy dużej walizki, której suma wymiarów nie przekracza 3 metrów. Możemy więc nadać zarówno bagaż o wymiarach 200x50x50 cm, jak i 100x70x130 cm, którego waga wynosi maksymalnie 31,5 kg. Cena nadania mniejszej walizki, której waga nie przekracza 10 kg, a suma wysokości i szerokości wynosi mniej niż 75 cm, wynosi 29,90 zł. To rozwiązanie nie tylko tanie, ale i wygodne.

- Oprócz samego stresu skompletowania np. całej rodziny i dotarcia na dworzec w określonym czasie, musieliśmy troszczyć się także o bagaże. Korzystając z naszej usługi, cały ten problem przejmuje DHL Parcel, dzięki czemu klient może tylko i wyłącznie skoncentrować się na przyjemności z wyjazdu - podkreśla Rafał Szumski.

Autor: DHL Parcel / Źródło: DHL Parcel

Źródło zdjęcia głównego: DHL