Zmiany w Zarządzie TVN. John Driscoll kończy współpracę, Piotr Korycki powołany na wiceprezesa

Z kraju

TVNPiotr Korycki został powołany na Wiceprezesa Zarządu TVN

TVN ogłasza, że w efekcie wspólnej decyzji o zakończeniu współpracy, John Driscoll nie będzie już pełnił funkcji Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Finansowego TVN, natomiast przez określony czas pozostanie on jeszcze w spółce w roli doradczej.

Markus Tellenbach, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny TVN, powiedział: "John od 2010 roku odgrywał kluczową rolę w operacyjnym i finansowym zarządzaniu firmą, czego kulminacją było przejęcie spółki przez Scripps Networks Interactive i transformacja TVN ze spółki publicznej w prywatną. W imieniu TVN chcę podziękować Johnowi za jego lojalność oraz wybitny wkład w osiągnięcia firmy."

John Driscoll skomentował: "Jestem wdzięczny za możliwość pracy z Markusem Tellenbachem i Zarządem TVN przez ostatnie pięć lat, oraz za udział w zarządzaniu i rozwoju grupy w tym okresie. Zmiana właściciela i wyjście TVN z giełdy to dobry moment na podjęcie decyzji o rozpatrzeniu innych potencjalnych możliwości na rynku. Życzę Zarządowi oraz pracownikom TVN szczęścia i powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach".

Piotr Korycki, Członek Zarządu ds. Kontrolingu Biznesowego, został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu TVN oraz przejmie odpowiedzialność za większość funkcji korporacyjnych dotychczas podlegających Panu Driscollowi. Piotr Korycki związany jest z Grupą TVN od 2003 roku, w którym objął stanowisko Zastępcy Dyrektora Finansowego. Piotr Korycki dotychczas był odpowiedzialny min. za kontroling biznesowy oraz zakupy programowe, a wcześniej pracował w PricewaterhouseCoopers.

Autor: red. / Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN