Buty, mundury, płaszcze. Wyprzedaż produktów z wojskowych magazynów

Z kraju

TVN24 BiSŻołnierze z zakazem geolokalizacji. "Nie możemy dawać przeciwnikom niesprawiedliwej przewagi"

Kilka rodzajów wojskowych butów, mundury, płaszcze, kożuchy, kurtki i futrzane czapki znalazły się w ofercie internetowego sklepu Agencji Mienia Wojskowego. Do e-sklepu trafiło łącznie niemal 40 nowych produktów.

W sklepie internetowym AMW nabyć można oryginalne produkty z wojskowych magazynów: manierki, menażki, niezbędniki, torby polowe i pałatki. Są też berety, furażerki, kapelusze polowe w kamuflażu pustynnym, rogatywki czy stalowe hełmy. AMW wskazuje, że oferta e-sklepu jest na tyle różnorodna, by mogła zainteresować zarówno miłośników militariów, kolekcjonerów wojskowych gadżetów, jak również na przykład majsterkowiczów czy osoby zajmujące się aranżacją wnętrz.

Oferta sklepu

Bogdana Bogusławska-Dobosz z AMW poinformowała, że do oferty e-sklepu trafiło właśnie blisko 40 nowych produktów, wśród nich kilka rodzajów wojskowych butów, mundury, płaszcze, kożuchy, kurtki czy futrzane czapki. - Zakupy w agencyjnym e-sklepie można robić już od połowy czerwca. Od tego czasu wartość złożonych zamówień wyniosła już prawie 207 tysięcy złotych. Środki pochodzące ze sprzedaży internetowej Agencja przekazuje na modernizację techniczną polskiej armii - podkreśliła Bogusławska-Dobosz. Do nabycia w sklepie są ponadto talerze stalowe z Marynarki Wojennej, termosy, latarki kieszonkowe, śpiwory czy kanistry stalowe. Zaplecze magazynowe e-sklepu zlokalizowane jest w Krakowie. Środki uzyskane ze sprzedaży internetowej, podobnie jak pozostałe zyski pochodzące z zagospodarowania powojskowego sprzętu, Agencja przekaże na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych RP.

Autor: mb//dap / Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: st. chor. szt. Waldemar Młynarczyk/Combat Camera DO RSZ