Tak wygląda studio TVN24 BiS od środka. Zobacz wideo 360 stopni

Z kraju


Zapraszamy Państwa na niezwykłą wirtualną wycieczkę 360 stopni po studiu i newsroomie TVN24 BiS, podczas której nie tylko warto, ale wręcz należy się rozglądać. Zobacz, jak pracują nasi dziennikarze.

Michał Sznajder, który oprowadza po studiu, jest również współgospodarzem nowej odsłony programu "24 godziny". Wraz z Kamilą Kalińczak wybiera dla Państwa najciekawsze informacje i tłumaczy, dlaczego warto zwrócić na nie uwagę.

Co w programie?

W programie znajdziecie nie tylko to, co najważniejsze, ale też kontekst, drugie dno i wątki, które w ciągu dnia można było przegapić.

Gospodarze, sami i z pomocą gości, opowiedzą o rzeczach, które, choć dzieją się za granicą, mogą wpłynąć na życie widzów w Polsce. Będą też tematy pozornie egzotycznie i dalekie - ale ukazujące, jak fascynujący jest świat.

"24 godziny" w nowej odsłonie to program dla tych, którzy już wiedzą, co przyniósł dzień i dla tych, którzy takich informacji dopiero szukają.

Jak oglądać?

Film można obejrzeć za pośrednictwem klasycznych komputerów, albo poprzez aplikację YouTube na smartfony i tablety wpisując "TVN24 BiS na 360°". W pierwszym przypadku, aby obrócić kamerę, wystarczy przesuwać kursor myszki po ekranie. Natomiast podczas korzystania z urządzeń mobilnych, aby zmienić perspektywę z jakiej pokazywany jest obraz, należy po prostu poruszać naszym urządzeniem.

FILM OBEJRZYSZ TUTAJ.

Na program "24 godziny" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 21.00.

Autor: red. / Źródło: TVN24 BiS