Nadchodzi nowy Geralt, który "zarządzi". "Wiedźmin 3 Dziki Gon" w tłoczni

Z kraju

CD Projekt REDNowy zwiastun "Wiedźmina 3: Dziki gon"

Najnowszy produkt CD Projektu - "Wiedźmin 3: Dziki Gon" osiągnął status gold, co oznacza, że gra przeszła wszystkie certyfikacje i trafiła do tłoczni. Spółka potwierdza, że światowa premiera tytułu odbędzie się 19 maja 2015 roku. Gra jest obecnie dostępna w ogólnoświatowej przedsprzedaży.

- Ostatnie trzy lata to okres naprawdę ciężkiej pracy - mówi Adam Badowski, szef studia CD Projekt. - Spędziliśmy dziesiątki tysięcy godzin, aby zaprojektować, stworzyć i oddać wam przygodę, która - kolokwialnie rzecz ujmując - zarządzi - dodaje Badowski.

Ponad 200 nagród

Jak podkreśla CD Projekt, "Wiedźmin 3: Dziki Gon" to najbardziej ambitny projekt studia. Gra zdobyła dotychczas ponad 200 nagród i jeszcze przed premierą stała się jedną z najbardziej wyczekiwanych gier role-playing na świecie.

Gra opowiada o Geralcie z Rivii, wiedźminie, pogromcy potworów, który przyjmuje największy kontrakt swojego życia - musi odnaleźć Dziecko Przepowiedni, żyjącą broń, zdolną zniszczyć świat.

Gra działająca w oparciu o silnik REDengine 3 ukaże się 19 maja w wersjach na komputery PC oraz na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Dwa dodatki

Spółka ogłosiła również niedawno dwa duże, płatne dodatki do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". "Serca z Kamienia" zadebiutują w październiku 2015, a "Krew i Wino" pojawi się w sprzedaży w pierwszym kwartale 2016 roku. Obydwa dodatki zaoferują graczom ponad trzydziestogodzinną rozgrywkę oraz zupełnie nową zawartość, przedmioty, przeciwników, wprowadzą nowych bohaterów i postaci znane i lubiane przez fanów uniwersum. Pakiet dodatków dostępny jest w cyfrowej przedsprzedaży w wersji na komputery PC na platformach: GOG, Steam i cdp.pl.

Autor: tol / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: CD Projekt