Czekamy na nowy rząd i skandale w Watykanie. Weekend w TVN24 Biznes i Świat

Z kraju

Wikipedia (GFDL 1.3) - LaleczkiW weekend w TVN24 Biznes i Świat ciekawe dokumenty i rozmowy m. in. o formowaniu nowe rządu

W weekend w TVN24 Biznes i Świat ciekawe dokumenty i rozmowy m. in. o formowaniu nowe rządu, przyszłości Platformy Obywatelskiej oraz przeciekach w Watykanie. Nie zabraknie też najnowszych i najciekawszych informacji.

Na co wybrać się do kina? O 10.00 podpowie Marcin Cisowski z serwisu MovieMag.

Godzinę później na program "Piąta Strona Świata" zaprasza ks. Kazimierz Sowa. Gośćmi programu będą Aleksandra Pawlicka, Katarzyna Górak-Sosnowska, Grzegorz Cydejko i Andrzej Jonas.

O 13.00 na temat legalizacji marihuany w Meksyku porozmawiamy z z Maciejem Stasińskim z "Gazety Wyborczej", a chwilę po 14.00 program "Babilon", czyli Piotr Marciniak i jego goście: Małgorzata Kidawa-Błońska, Karolina Wigura, Joanna Schmidt, Mirosława Stachowiak oraz Barbara Chrobak. W niedzielę Jan Niedziałek zaprasza na program "Korespondent". Wśród tematów m. in. wybory na Białorusi i rozdanie Nagród Nobla. Gośćmi programu będą: Michał Jaranowski, Eldoradas Butrimas oraz Ignatio Temino Martinez. Zapraszamy o 12.30. Na antenie TVN24 Biznes i Świat porozmawiamy także o rankingu najpopularniejszych miejsc do odwiedzenia przez turystów oraz wykorzystaniu symboliki indiańskiej w sporcie.

W niedzielę swoją wizytę w Stolicy Apostolskiej rozpocznie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z Małżonką. Około godz. 17.30 zaplanowano mszę świętą w Bazylice Św.Piotra.

Filmy dokumentalne w weekend w TVN24 Biznes i Świat:

Sobota: 09:10 Podróże z pasją: Tahiti 12:30 Zjedz Zobacz Zwiedź: Singapur - cz. 7 17:00 Majestatyczne Alpy - cz. 3 20:00 Kim są nocne wilki Putina? Niedziela: 10:30 Zjedz Zobacz Zwiedź: Singapur - cz. 8 17:00 Majestatyczne Alpy - cz. 4 20:00 Taksówką przez świat - cz. 1 21:30 Epoka dronów 22:30 Kim są nocne wilki Putina?

Autor: red. / Źródło: TVN24 BiS

Źródło zdjęcia głównego: Wikipedia (GFDL 1.3) - Laleczki