W czwartek rusza CEO Innovation Executive Summit 2022

Autor:
red.
Źródło:
TVN24 Biznes
Kasia Kieli: bardzo mi zależy na tym, żeby polskie filmy zawitały na całym świecie
Kasia Kieli: bardzo mi zależy na tym, żeby polskie filmy zawitały na całym świecie TVN24
wideo 2/5
TVN24Kasia Kieli: bardzo mi zależy na tym, żeby polskie filmy zawitały na całym świecie

29 września rozpocznie się w Warszawie dwudniowa konferencja CEO Innovation Executive Summit 2022. W jednym z paneli udział wezmą Kasia Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN oraz Richard Quest, wieloletni dziennikarz CNN. 

Jak podano na stronie organizatora, CEO Innovation Executive Summit 2022 to nowe wydarzenie skierowane do prezesów oraz najwyższej kadry zarządzającej przedsiębiorstw. Odbędzie się 29-30 września w Warszawie w budynku Giełdy Papierów Wartościowych.

Pierwsza edycja ma być okazją do spotkania świata innowacji z biznesem oraz przyjrzenia się najważniejszym prognozom i trendom z obszaru dwunastu przemysłów przyszłości. 

- Celem CEO Innovation Executive Summit 2022 jest stworzenie nowego wydarzenia w regionie Centralnej Europy, które stanie się hubem łączącym wyłącznie innowacyjne firmy, działające w dwunastu obszarach przemysłów przyszłości i ich liderów – wyjaśnia Paweł Netczuk, organizator Executive Summit.

Panel z Kasią Kieli i Richardem Questem

W trakcie konferencji EXS 2022 odbędzie się wręczenie nagród Innowacyjny Lider 2022, w którym doceniane są osoby stojące na czele innowacyjnych biznesów w Polsce.

W czwartkowym panelu w formule one-to-one, zaplanowanym na godzinę 16.40, udział wezmą Kasia Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN oraz Richard Quest, wieloletni dziennikarz CNN. 

Wśród gości specjalnych są też Rafał Brzoska, prezes i twórca InPost, David Shing, futurysta, wizjoner i cyfrowy prorok oraz Nick Sohnemann, założyciel i dyrektor zarządzający hamburskiej agencji innowacji Future Candy.

Autor:red.

Źródło: TVN24 Biznes

Pozostałe wiadomości