Weekendowe utrudnienia w bankach

Z kraju

Ekspert o bezpiecznej wypłacie pieniędzy z bankomatu za granicątvn24
wideo 2/6

Brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej oraz problemy z płatnościami - to niektóre utrudnienia, na które w weekend muszą się przygotować klienci kilku banków.

BNP Paribas

W sobotę od północy do godziny 2 nie będą działały płatności BLIK oraz przelewy internetowe paybylink/paybynet. Związane jest to z pracami serwisowymi w kanałach elektronicznych.

Credit Agricole

Od 22 w sobotę do 12 w niedzielę niedostępne będą: serwisy CA24 (internetowy, mobilny, tekstowy), automatyczny serwis telefoniczny IVR oraz płatności internetowe Przelew Online, BLIK. Serwis telefoniczny będzie dostępny od 16 w niedzielę.

"W czasie przerwy nie będzie można zalogować się na swoje konto w e-banku i aplikacji mobilnej jak również zapłacić za zakupy przelewem online w sklepie internetowym. Nie będzie możliwe również otrzymywanie powiadomień SMS o wykonanej transakcji kartą czy odpowiedzi na wysłane zapytanie o saldo" - napisano w komunikacie.

Dodano również, że wpłaty dokonane za pośrednictwem wpłatomatów zostaną zaksięgowanie w niedzielę po południu.

Getin Noble Bank

W weekend planowane są prace konserwacyjne. W związku z tym w nocy z soboty na niedzielę od 23.30 do 8.00 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej.

mBank

Prace techniczne, które mają się odbyć w nocy z soboty na niedzielę, mogą spowodować, że część usług będzie niedostępna.

Bank informuje, że od 2.30 do 7.30 nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki z bankomatu oraz nie skorzystasz z wpłatomatu, pomiędzy 2.30-9.00 nie zalogujesz się na swoje konto w internecie i nie skorzystasz z aplikacji mobilnej oraz od 2 do 9.30 nie złożysz też żadnego wniosku.

Pocztowy

Bank informuje, że "w związku z pracami mającymi na celu doskonalenie usług" w piątek pomiędzy 23.20 a północą może wystąpić przerwa w dostępie do usług bankowości internetowej.

Autor: kris / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock