Unijny szczyt, zamach w Tunezji. Sienkiewicz u Pieńkowskiej

Z kraju

Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Wieczorem w TVN24 Biznes i Świat porozmawiamy o zamachu w Tunezji, ale też o Rosji i rozpoczynającym się dziś szczycie Unii Europejskiej. Zapytamy też o skalę zagrożenia terroryzmem.

Czy zamach w Tunezji zweryfikuje priorytety Brukseli? Dziś unijny szczyt, na którym przywódcy głównym tematem mają być sankcje wobec Rosji. Wśród zapowiedzianych tematów także Ukraina.

Czy tragedia z Tunisu to zmieni? O wagę zagrożeń w programie "Świat" będziemy pytać Bartłomieja Sienkiewicza - byłego ministra spraw wewnętrznych. Na program zaprasza Jolanta Pieńkowska. TVN24 Biznes i Świat o 20.20.

"Świat technologii"

Fanów nowych technologii i gadżetów zapraszamy o godz. 21.15 na program "Świat technologii".

W programie Anonymous na wojnie z Państwem Islamskim. Międzynarodowa organizacja hakerska zidentyfikowała i opublikowała ponad 9 tysięcy kont sympatyków dżihadystów na Twitterze. Powiemy też, jak technologia wkroczyła do najbardziej prestiżowego indeksu amerykańskiej giełdy. Zaprasza Łukasz Kijek.

"Bilans"

O godz. 21.40 czas na podsumowanie dnia na rynkach w programie "Bilans". Sprawdzimy też, jak inwestują najlepsi.

"24 godziny"

O godz. 22.00 zapraszamy na program "24 godziny". W programie oprócz podsumowania wydarzeń na świecie i w biznesie, także rzut oka na Polskę.

Autor: red. / Źródło: TVN24 Biznes i Świat