"Umówieni na 21.00". TVN Fabuła startuje dziś wieczorem

Z kraju

TVN Fabuła startuje już dziś wieczorem

Już dziś wieczorem rusza kolejny kanał telewizyjny Grupy TVN - TVN Fabuła. Stacja rozpocznie nadawanie o godz. 21.00 od emisji filmu "Władca pierścieni. Powrót króla".

TVN Fabuła to kanał dla miłośników filmów i seriali. Nadawanie rozpocznie o godz. 21:00 filmem "Władca Pierścieni". O tej godzinie emitowane będą główne pozycje filmowe kanału. Jemu też dedykowane jest hasło Fabuły: "Umówieni na 21.00". Widzowie zobaczą takie hity filmowe jak m.in. "Władca pierścieni: powrót króla", "Pół żartem, pół serio", "Gniew oceanu", "Pula śmierci" czy "Matrix Rewolucje".

Znane i lubiane

Oferta programowa TVN Fabuła składać się będzie ze znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i najlepszych filmów.

W ofercie programowej TVN Fabuła znajdą się też autorskie programy o świecie filmów i show-biznesu. Poprowadzą je dziennikarze znani z programów TVN, m.in. Anna Wendzikowska, Andrzej Sołtysik, Kinga Burzyńska i Olivier Janiak.

TVN Fabuła od czwartku dostępna będzie w ofertach takich operatorów jak nc+, UPC, Toya. Szefem kanału jest Maciej Świerzawski.

O godz. 9.00 rano ruszył drugi z nowych kanałów Grupy TVN - TVN Meteo Active. Kanał skierowany jest do widzów zainteresowanych aktywnym i zdrowym stylem życia.

Autor: red. / Źródło: TVN24 Biznes i Świat