Kumulacja w Lotto rozbita. Wiadomo, gdzie wysłano szczęśliwy kupon

Autor:
/dap
Źródło:
TVN24 Biznes
Psycholog: wygrana na loterii może nie przynieść długotrwałego szczęścia
Psycholog: wygrana na loterii może nie przynieść długotrwałego szczęścia
wideo 2/3
Psycholog: wygrana na loterii może nie przynieść długotrwałego szczęścia

W ostatnim, czwartkowym losowaniu Lotto padła jedna szóstka w wysokości niemal 6,4 miliona złotych. Jak podał Totalizator Sportowy, kupon został wysłany w Sulęcinie (województwo lubuskie). Z kolei w Zamościu (województwo lubelskie) padła szóstka w Lotto Plus.

W czwartek 21 lipca w Lotto wylosowano następujące liczby: 1, 21, 24, 34, 37, 39.

Osoba, która zagrała w Sulęcinie w punkcie Lotto przy ul. Kościuszki 13, rozbiła kumulację rosnącą od 9 lipca. Szóstka wytypowana metodą chybił trafił wiąże się z nagrodą w wysokości 6 398 339,50 zł. Ostateczna kwota, jaka trafi do szczęśliwcy, będzie jednak niższa. Należy bowiem pamiętać, że od każdej wygranej powyżej 2280 zł pobierany jest 10 proc. podatek.

Co ciekawe - jak podaje Totalizator Sportowy - w sulęcińskiej kolekturze padła już jedna wysoka wygrana w grach Lotto. W czerwcu 2020 roku odnotowano główną wygraną w Ekstra Pensji, czyli 5000 zł co miesiąc przez 20 lat.

Druga wygrana w czwartkowym losowaniu padła w Zamościu, a dokładnie w punkcie Lotto przy ul. Wyszyńskiego 1. Szóstka w Lotto Plus jest warta równo 1 000 000 zł, a wylosowane w czwartek liczby to: 3, 8, 17, 39, 45, 48. Nie jest to najwyższa wygrana w grach liczbowych w Zamościu – lokalnym rekordem pozostaje szóstka z maja 2016 roku, kiedy to przy ul. Bazyliańskiej 2 padło ponad 19 mln zł.

Lotto, Lotto Plus- zasady

Jeden zakład Lotto kosztuje 3 zł. Na kuponie należy skreślić 6 z 49 liczb, można to zrobić samodzielnie lub zagrać na chybił trafił.

Lotto Plus to dodatkowa szansa na wygraną. Wystarczy dopłacić 1 zł do zakładu Lotto, by liczby z tego zakładu wzięły udział w dodatkowym losowaniu. W Lotto Plus losuje się 6 z 49 liczb. Za trafienie sześciu liczb wygrana wynosi milion złotych.

Wygrane w Lotto Plus są stałe i mają gwarantowaną wysokość. Nie występują kumulacje.

Gdzie odebrać wygraną w Lotto?

Wygraną z kuponu wydrukowanego przez terminal można odebrać w punkcie Lotto (wygrane poniżej 2280 zł) lub w Oddziale Totalizatora Sportowego (wygrane każdej wysokości) po okazaniu oryginału kuponu, który jest jedynym dowodem udziału w grze.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:/dap

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości