Rusza Strefa T-Mobile w Player.pl. Strategiczna współpraca operatora z TVN

Z kraju

TVN24 BiSWspółpraca TVN i T-Mobile. Rusza Strefa T-Mobile w Player.pl

Operator telekomunikacyjny T-Mobile Polska i TVN S.A. uruchamiają przeznaczony dla klientów sieci komórkowej nowy subskrypcyjny serwis wideo na żądanie (SVOD) - Strefę T-Mobile - na należącej do TVN platformie VOD Player.pl. Serwis dostępny będzie już od jutra dla wszystkich obecnych i nowych klientów T-Mobile, którzy będą mogli wybrać jeden z trzech pakietów. Strefa T-Mobile w Player.pl jest efektem podpisanego w październiku strategicznego porozumienia między obiema firmami.

Jak czytamy w komunikacie, "strategiczne porozumienie T-Mobile Polska i TVN S.A. zawarto w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie Polaków dostępem do wysokiej jakości rozrywki dostosowanej do ich potrzeb – wszędzie tam i zawsze kiedy tego potrzebują". "Połączenie wysokiej jakości treści dostarczanych przez TVN z infrastrukturą gwarantowaną przez najlepszą w Polsce sieć telekomunikacyjną należącą do T-Mobile otwiera szeroki dostęp do świata mobilnej rozrywki" - informują firmy.

Strefa T-Mobile dostępna będzie na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi Android, iOS, Windows Phone oraz na komputerach osobistych.

W każdej chwili

Strefa T-Mobile działająca w ramach usługi Player, zapewnia dostęp na żywo do flagowych programów TVN (m.in. "Mam Talent!", "MasterChef", "Dzień Dobry TVN"), wybranych kanałów telewizyjnych na żywo (m.in. TVN24, TVN Turbo i TVN Style), a także możliwość oglądania filmów fabularnych. W komunikacie czytamy też, że dzięki usłudze Multiscreening, klienci posiadając jedno konto będą mogli korzystać z usługi na wszystkich swoich urządzeniach mobilnych: laptopach, tabletach i smartfonach. Obecni i nowi klienci T-Mobile będą mogli wybrać jeden z trzech pakietów: podstawowy "Start", "Kids" dla najmłodszych odbiorców oraz "Multi".

Otworzyć drzwi

- T-Mobile towarzyszy swoim klientom w najważniejszych obszarach ich życia. Nie tylko ułatwiamy komunikację, ale też pomagamy w zarządzaniu finansami w ramach naszych usług bankowych czy zarządzaniu flotą samochodów. Teraz wraz z TVN otwieramy drzwi do mobilnej rozrywki wszędzie tam i zawsze kiedy klienci potrzebują i to w najlepszej propozycji na rynku - podkreślił Grzegorz Bors, członek zarządu T-Mobile Polska odpowiedzialny za rynek prywatny. I dodał: - Ponieważ uważnie śledzimy światowe trendy, analizujemy sygnały zmian w przyzwyczajeniach klientów i wsłuchujemy się w ich potrzeby, jesteśmy w stanie oferować najlepsze na rynku, innowacyjne rozwiązania. Połączenie kompetencji T-Mobile i TVN, czyli najlepszej sieci i bogatej biblioteki kontentowej, to doskonała odpowiedź na potrzeby polskich konsumentów. Już od 3 grudnia usługa dostępna będzie dla wszystkich.

Z kolei Markus Tellenbach, prezes zarządu TVN i dyrektor generalny TVN S.A. zaznaczył: - TVN jest już liderem oglądalności telewizyjnej, a obecnie wzmacniamy naszą wiodącą pozycję na dynamicznie rozwijającym się rynku wideo na żądanie. Nawiązanie współpracy z T-Mobile jest naturalnym krokiem w naszej strategii mobilnej, która stanowi odpowiedź na gwałtowne zmiany zachodzące w sposobie konsumpcji treści telewizyjnych. W ramach partnerstwa łączymy świetne rozwiązania technologiczne i obsługę klientów po stronie T-Mobile z doświadczeniem TVN w obszarze newsów i treści rozrywkowych. Co ważne, Strefa T-Mobile w Player.pl bazuje na modelu miesięcznej subskrypcji, dzięki czemu klienci w każdej chwili mogą zdecydować o zakupie bądź rezygnacji z pakietu. Klienci T-Mobile mogą też wypróbować przez miesiąc pakiet Multi bez żadnych opłat.

Strategiczna współpraca

Tellenbach w czasie prezentacji przyznał, że uwielbia serial "House of Cards", który trafi do wspólnego oferty TVN i T-Mobile. - Jestem konsumentem seriali i nałogowym widzem, który lubi obejrzeć więcej niż jeden odcinek jednego wieczora. Wiele osób ogląda seriale właśnie w ten sposób, czyli hurtowo. Dlatego oferujemy mnóstwo filmów, stworzyliśmy też pakiet dla dzieci, który jest wolny od przemocy. Oferta programowa zawiera wszystko to, co mamy najlepsze w TVN, TVN24 i TVN24 BiŚ - wymieniał Markus Tellenbach.

Pakiety umożliwiające dostęp do Strefy T-Mobile: Pakiet Start W ramach pakietu podstawowego START, który będzie domyślnie aktywowany wszystkim nowym i przedłużającym umowę klientom T-Mobile, znajdą się 3 kanały na żywo (TVN Biznes i Świat, TVN Style oraz TVN Turbo), 10 odcinków wybranych bajek i pierwsze odcinki wybranych seriali, a także wybrane filmy. Pakiet Kids Pakiet Kids, w ramach którego oprócz trzech kanałów na żywo (TVN Biznes i Świat, TVN Style oraz TVN Turbo) znajdzie się ponad 400 odcinków popularnych i lubianych przez dzieci kreskówek, takich jak: "Świnka Peppa", "Kucyki Pony", "Baranek Shaun", "Lego Ninjago", "Pszczółka Maja" czy "Chuck i przyjaciele". Kreskówki zostały starannie dobrane pod kątem dostosowania treści do najmłodszych widzów. Dodatkowo w ramach pakietu Kids nie są emitowane reklamy, opiekunowie mogą być więc całkowicie spokojni o bezpieczeństwo swoich podopiecznych. W pakiet Kids wliczono 5 godzin bezpłatnego transferu w T-Mobile. Jego cena wynosi 4,99 zł miesięcznie. Pakiet Multi Zawiera 16 kanałów TV na żywo w tym kanały z portfolio TVN (TVN24, TVN Biznes i Świat, TVN Turbo, TVN Style) kanały z rodziny AXN, KinoPolska i Filmbox. Dodatkowo biblioteka ponad 130 przebojów filmowych (takich jak "O północy w Paryżu", "Jak zostać królem", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" czy "Dyktator") z comiesięczną premierą prosto z kina (wśród pierwszych premier "Zacznijmy od nowa", "Dawca Pamięci", "Sin City 2: Damulka warta grzechu", "Magia w blasku księżyca"). Każdego miesiąca biblioteka będzie rozszerzana o co najmniej 10 dodatkowych tytułów. W ramach pakietu użytkownik otrzyma dostęp do hitów serialowych, np. "House of Cards", "Blacklist" ("Czarna lista"), "Partnerki", "The Bridge", "Demony Da Vinci" czy nominowanego do nagrody Emmy, dostępnego w Polsce po raz pierwszy – "The 100". A już wkrótce kolejne seriale, w tym m.in. wszystkie sezony "The Walking Dead". Ofertę serialową uzupełniają pozycje, które zyskały już miano kultowych, np.: "Dwóch i Pół" czy "Przyjaciele" oraz wszystkie seriale TVN. W strefie T-Mobile transmitowane będą także najbardziej popularne show TVN ("MasterChef", "Ugotowani", "Kuchenne Rewolucje", "Top Model", "Mam Talent!" i inne). Pierwszy raz w historii będzie je można oglądać na smartfonach na żywo, równolegle z ich telewizyjną emisją. Transmisja danych na potrzeby pakietu jest nielimitowana, a miesięczna opłata za pakiet wynosi 14,99 zł.

Autor: red. / Źródło: TVN24 BiS

Źródło zdjęcia głównego: TVN24BiŚ