Smartfon z Polski zdobędzie świat? Ruszyła przedsprzedaż

Z kraju

Najnowsze urządzenie myPhone jest zapowiedzią całej serii produktów, która pojawi się na rynku jesienią br.

W poniedziałek ruszyła przedsprzedaż w internecie najnowszego 4.5-calowego smartfona myPhone L-Line. Jest to pierwsze urządzenie polskiego producenta wyposażone w mobilny systemem operacyjny Android 5.1 Lollipop.

Najnowsze urządzenie myPhone jest zapowiedzią całej serii produktów, która pojawi się na rynku jesienią br.

Co dokładnie?

- myPhone L-Line w szczególności przypadnie do gustu wszystkim ceniącym sobie długie działanie smartfona w połączeniu z szybką transmisją danych LTE. Model ten wyróżnia nowoczesny system Android 5.1 Lollipop oraz bateria o pojemności 3000 mAh - powiedział specjalista firmy ds. marketingu Patryk Szmidt.

I dodał: - Innowacyjnym rozwiązaniem jest tzw. Smart Lock. Funkcja ta pozostawia odblokowane urządzenie, gdy jest podłączone do niego inne zaufane (urządzenie) za pomocą Bluetooth lub gdy smartfon znajduje się w znanej lokalizacji np. w domu lub w miejscu pracy - dodał Szmidt. Producent informuje, że myPhone L-Line wyposażony został w wyświetlacz z technologią In-Plane Switching, która zapewnia dobre kąty widzenia. Za obsługę smartfona odpowiada chipset MediaTek 6735M z czterordzeniowym procesorem o taktowaniu 1.0 GHz oraz 1GB pamięci RAM. Wbudowane 8GB pamięci wewnętrznej można rozszerzyć korzystając z karty microSD do 32GB. Urządzenie posiada także sloty na dwie karty SIM.

Autor: mn / Źródło: PAP