7. edycja Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Czas na zgłoszenia kandydatów

Z kraju

TVN24 BiSGościem programu "Bilans" był Krystian Jażdżewski

Gościem programu "Bilans" był profesor Krystian Jażdżewski, ubiegłoroczny laureat Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Wraz z zespołem lekarzy i naukowców opracował metodę, dzięki której można przebadać wszystkie geny odpowiedzialne za powstawanie raka, taniej niż gdziekolwiek na świecie. Profesor zachęca do nominowania do Nagrody PRB "najlepszych ludzi, których warto naśladować".

Krystian Jażdżewski w programie "Bilans" zachęcał do zgłaszania kandydatów do tegorocznej edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu. To najbardziej prestiżowe nagrody przyznawane przedsiębiorcom – zarówno biznesmenom, innowatorom, ale także działaczom społecznym. Kandydatów do nagrody można zgłaszać do 19 stycznia. Zgłoszenia może dokonać każdy, nominowana osoba musi natomiast wyrazić na to swoją zgodę.

Kategorie nagrody

W 7. edycji konkursu wyróżnienia będą przyznawane w następujących kategoriach: • Nagroda PRB im. Jana Kulczyka w kategorii Sukces - za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego, który wywarł trwały wpływ na polski rynek; • Nagroda PRB pod patronatem Zarządu Polskiej Rady Biznesu w kategorii Wizja i Innowacje - za zastosowanie nowej, odważnej, niestandardowej i niekonwencjonalnej koncepcji lub nowej idei biznesowej; • Nagroda PRB im. Andrzeja Czerneckiego w kategorii Działalność Społeczna - za działalność społeczną i filantropijną, której celem jest pomoc osobom i środowiskom szczególnie potrzebującym; • Nagroda specjalna PRB im. Jana Wejcherta - za całokształt działalności lub szczególne osiągnięcia, które wywarły znaczący wpływ na rozwój polskiego życia gospodarczego i społecznego. Nominowanych do 7. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu poznamy 7 marca, natomiast zwycięzców 21 maja. Uroczysta Gala 7. edycji Nagrody PRB odbędzie się w warszawskim Ufficio Primo i będzie transmitowana na żywo przez telewizję TVN24 i TVN24 BIS.

Autor: tol/ms / Źródło: TVN24 BiS

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 BiS

Raporty: