Putin w Polsce i wirtualna rzeczywistość. Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Z kraju


Wieczorem w TVN24 Biznes i Świat zastanowimy się, czy w tym roku Władimir Putin przyjedzie do Polski na obchody rocznicy wyzwolenia obozu koncentracyjnego Auschwitz Birkenau? I czy może być to impulsem do polepszenia kontaktów z Rosją? Na naszej antenie nie zabraknie również najnowszych trendów w Świecie technologii oraz podsumowania wydarzeń na rynkach.

O godz. 20.00 nasi dziennikarze przekażą najciekawsze i najnowsze informacje w pełnym wydaniu serwisu informacyjnego.

"Świat"

Gościem programu "Świat" o godz. 20.30 będzie prof. Tomasz Nałęcz, doradca Prezydenta RP ds. historii i dziedzictwa narodowego. Jacek Stawiski porozmawia z nim m.in. o stosunkach Polski z Rosją.

W programie padną pytania o to, czy Władimir Putin przyjedzie na obchody wyzwolenia obozu Auschwitz Birkenau? I jak ewentualna wizyta prezydenta Rosji mogła by wpłynąć na relację obu krajów?

Porozmawiamy też o wydarzeniach w Kijowie, gdzie kilka dni temu odbyła się duża demonstracja skrajnych nacjonalistów ukraińskich. Czy Polacy powinni obawiać się takich tendencji u naszego sąsiada?

Kolejnym tematem będzie tegoroczna wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Katyniu i Smoleńsku.

"Świat technologii"

W programie "Świat Technologii" pokażemy rozwiązania, które podbiją rynek gadżetów technologicznych w 2015 roku. Dziś o godz. 21.00 Łukasz Kijek będzie przyglądał się m.in. wirtualnej rzeczywistości.

"Bilans"

W programie "Bilans" o godz. 21.30 opowiemy o tym, co ma wpływ na nasze portfele. Gościem Roberta Stanilewicza będzie m.in. Adam Zaremba, główny ekonomista Saturn TFI.

"24 godziny"

W programie "24 godziny" o godz. 22.00 podsumujemy najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie. Naszymi gośćmi będą Agaton Koziński z “Polski The Times” oraz Ryszard Żółtaniecki z Collegium Civitas.

Autor: tol / Źródło: TVN24 Biznes i Świat