Z kraju

Kartą możesz nie zapłacić. Weekendowe utrudnienia w dziesięciu bankach

Z kraju

Sadowski: coraz więcej osób płaci kartą
Sadowski: coraz więcej osób płaci kartąTVN24 BiS
wideo 2/5

Brak możliwości płacenia kartami oraz brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej. To część utrudnień czekających w weekend na klientów niektórych banków.

PKO BP

W niedzielę od godziny 0.00 do godziny 13.00 nie będzie możliwe korzystanie z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz z płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi "Płacę z iPKO".

W czasie przerwy aplikacja IKO nie będzie dostępna od godziny 0.00 do godziny 5.00, a w godzinach 5.00-13.00 działanie aplikacji IKO połączonej z kontem osobistym w PKO Banku Polskim zostanie ograniczone do realizacji wypłat z bankomatów oraz płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych. "Zachęcamy do wykonania wszelkich operacji we wcześniejszym terminie" - wskazano w komunikacie.

ING Bank Śląski

W nocy z soboty na niedzielę od 0.00 do 5.00 zostaną przeprowadzone prace serwisowe. W tym czasie mogą wystąpić utrudnienia w korzystaniu między innymi z bankomatów, wpłatomatów, systemu bankowości internetowej Moje ING oraz aplikacji mobilnej, systemu bankowości internetowej ING Business, a także płatności BLIK.

"Ponadto mogą występować problemy w realizacji transakcji kartowych i nie będzie możliwości nadawania PIN" - poinformowano w komunikacie. Dodatkowo, w sobotę od godziny 14.00 nie będzie możliwości natychmiastowego rozliczania wymiany walut w Kantorze dostępnym w Moim ING i poprzez aplikację mobilną. "Jeśli możesz, zrób wcześniej wszystkie ważne przelewy. Jeśli będziesz potrzebować gotówki, wypłać ją wcześniej" - radzą przedstawiciele banku.

Bank Millennium

W nocy z soboty na niedzielę w godzinach 1.00-2.30 niedostępne będą: Millenet (bankowość internetowa), aplikacja mobilna, płatności BLIK oraz transakcje kartami w sklepach i bankomatach.

BGŻ BNP Paribas

W piątek od godziny 23.00 do godziny 7.00 w sobotę systemy bankowości internetowej i mobilnej banku będą niedostępne ze względu na zaplanowane prace serwisowe.

"W tych godzinach nie będzie także możliwe korzystanie z wpłatomatów oraz składanie wniosków online o otwarcie konta osobistego" - dodano.

Getin Noble Bank

W związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi w nocy z piątku na sobotę w godzinach 23.30 do 3.30 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej.

Bank BPS

W wyniku prac serwisowych prowadzonych w banku w piątek od godziny 21.00 do soboty do godziny 2.00 system bankowości elektronicznej będzie niedostępny.

Ponadto w sobotę w godzinach 8.00-16.30 mogą nastąpić przerwy w realizacji zleceń natychmiastowych ExpresElixir oraz zleceń dewizowych.

Idea Bank

W związku z pracami modernizacyjnymi w piątek od godziny 22.00 do godziny 6.00 w sobotę nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej Idea Cloud.

Credit Agricole

w nocy z piątku na sobotę od godziny 23.30 do 2.30 mogą występować przejściowe utrudnienia w korzystaniu z naszych serwisów CA24.

Euro Bank

W nocy z piątku na sobotę, w godzinach 23.30-3.00, będą trwały prace modernizacyjne.

W tym czasie utrudnione może być korzystanie z serwisu eurobank online oraz aplikacji mobilnej.

Nest Bank

Z uwagi na planowane prace serwisowe od godziny 22.00 w sobotę do godziny 5.00 w niedzielę mogą występować utrudnienia w realizacji operacji oraz dostępie do danych w historii rachunku.

Autor: mb//dap / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości