Utrudnienia w dostępie do konta. Weekendowe przerwy w kilku bankach

Z kraju

Sadowski: coraz więcej osób płaci kartąTVN24 BiS
wideo 2/3

Brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej. To tylko część utrudnień, które w najbliższy weekend czekają na klientów niektórych banków.

BGŻ BNP Paribas

W piątek od godziny 22.30 do godziny 7.00 w sobotę, systemy bankowości internetowej i mobilnej banku będą niedostępne ze względu na zaplanowane prace serwisowe.

W tych godzinach nie będzie także możliwe korzystanie z wpłatomatów oraz składanie wniosków online o otwarcie konta osobistego.

Alior Bank

W piątek od godziny 22.00 do soboty do godziny 3.00 system maklerski będzie niedostępny ze względu na prowadzone prace serwisowe.

Bank BPS

W sobotę w nocy, w godzinach 0.00-1.00, z powodu prac serwisowych prowadzonych w banku system bankowości elektronicznej będzie niedostępny.

Także w sobotę, w godzinach 8.00-20.00, mogą wystąpić przerwy w aktualizacji sald rachunków.

Credit Agricole

W nocy z piątku na sobotę od godziny 23.30 do 1.00 mogą występować przejściowe utrudnienia w korzystaniu z serwisów internetowych CA24.

Euro Bank

W nocy z z piątku na sobotę, w godzinach 23.35-5.00, niedostępny będą serwis eurobank online oraz aplikacja mobilna. Powodem utrudnień są prace modernizacyjne.

Bank Pocztowy

W sobotę od godziny 20.35 do niedzieli do godziny 18.00 nastąpi przerwa w dostępie do usług bankowości internetowej Banku Pocztowego.

Autor: mb//dap / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock